14:57
Зоряні вітання рідному місту!

15 вересня на майданчику перед КДЮТ «Зоряний» юні вихованці численних гуртків клубу, їх батьки, викладачі і просто жителі мікрорайонів АКЗ і РТС зібралися на чудове свято «Город у моря». Відразу три важливих події стали приводом для цїєЇ урочистості.

Наше рідне місто Бердянськ відзначає ювілейний, 190-й рік від дня свого заснування. У ці теплі осінні дні починається новий навчальний рік в нашому улюбленому закладі позашкільної освіти - «Зоряному». До цього початку також було вирішено приурочити відкриття оновленого майданчика, на якому щорічно проходять чудові масові заходи.

Директор КДЮТ «Зоряний» Світлана Олександрівна Дрянєва подякувала за підтримку в розвитку дитячої творчості Народного депутата України Олександра Сергійовича Пономарьова, міського голову Володимира Павловича Чепурного, міський відділ освіти та його начальника Володимира Миколайовича Липського. Особливі слова вдячності, зокрема за організацію цього свята, були адресовані депутатам міськради Володимиру Петровичу Безверхому, Галині Степанівні Севериній, Сергію Івановичу Букало, а також головам комітетів мікрорайонів АКЗ і РТС Василю Васильовичу Бокочу та Віктору Михайловичу Кальчеву.

У програмі заходу були концертно-розважальна програма, виставка робіт вихованців клубу, майстер-класи з декоративно-прикладної творчості. Ці цікаві й різноманітні майстер-класи керівники гуртків клубу провели за підтримки міського відділу молоді і спорту. Морозиво, солодке частування і розваги на надувному батуті порадували найменших глядачів і учасників дійства!

Діти та педагоги клубу «Зоряний» від щирого серця вітають наше місто з Днем народження, і обіцяють натхненно творити й працювати на славу та честь рідного Бердянська!

 

 

Переглядів: 266 | Додав: StrochkaViktoriia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]