11:14
ЗІРКИ ПЕКТОРАЛІ - 2017

 

З 8 по 12 червня 2017 року у Бердянську проходив XII міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв «ЗІРКИ ПЕКТОРАЛІ» Національної Всеукраїнської музичної спілки Культурний центр «Пектораль». Цей творчий захід представлений учасниками з Молдови, Білорусі та багатьох міст України.

Фестиваль проходив в декількох номінаціях: «Хореографія», «Театр», «Мистецтво слова», «Циркове мистецтво», «Хори», «Вокальні ансамблі», «Музиканти» і «Солісти-вокалісти».

Шанс проявити свої здібності використали і вихованці КДЮТ «Зоряний». Перше місце та приз глядацьких симпатій отримав вихованець гуртка «Вокальний ансамбль «Зоряний» (керівник Томасова Ольга Олександрівна) Ложкін Олексій. Пісні у його виконанні – «Маленький кораблик» та «Про мечту», глядачі підтримали особливо бурними оваціями.

Інструментальне тріо у складі Папанової Ольги, Скиби Ганни та Перегудова Микити під керівництвом Науменко Віктора Олександровича, натхненно виконавши композиції «Пірати Карибського моря» та «Рок на льоду», стали лауреатами ІІ ступеню у номінації «Інструментальний жанр».

В номінації «Цирковий жанр» почесне ІІІ місце виборов дует Сидоренко Аліни та Заруцької Карини (керівник Розіна Ніна Вікторівна) з акробатичним номером «Дивовижне полум’я».

Вітаємо наших переможців та бажаємо нових творчих досягнень!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 621 | Додав: StrochkaViktoriia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]