20:53
Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з повітряних зміїв

 

Вітаємо переможців!

 

З 25 по 28 квітня 2017 року у місті Вінниця проходили Всеукраїнські відкриті змагання учнівської молоді з повітряних зміїв на кубок Українського державного центру позашкільної освіти. Задля участі у змаганнях до мальовничої Вінниці з’їхалися найкращі команди з різних куточків України: Дніпропетровської, Хмельницької, Черкаської, Волинської, Рівненської, Луганської, Вінницької областей. Більшість команд мала великий досвід Всеукраїнських, а деякі і Міжнародних змагань. Вперше, завдяки фінансовій підтримці народного депутата Верховної Ради України Пономарьова Олександра Сергійовича та депутатів Бердянської міської ради Безверхого Володимира Петровича, Северіної Галини Степанівни, Букало Сергія Івановича до цієї когорти приєдналась і команда з міста Бердянська, яка складалась з вихованців КДЮТ «Зоряний» (Шатова Михайла, Савона Станіслава, Савона Андрія, Пічугіна Михайла, Ханганова Микити), їх керівника Пастуха Євгена Володимировича та судді – завідувача ОМВ Шерстюк Марини Леонідівни.

Наші хлопці не лише не знітилися перед своїми більш титулованими суперниками, але й склали їм гідну конкуренцію. В індивідуальному заліку з 8 розіграних комплектів медалей, 3 «золота» та 1 «бронза» поїхали до Бердянська. В класі Z1 – плоский повітряний змій – першу нагороду приніс бердянській команді повітряний змій з символічною назвою «Бердянськ». Пічугін Михайло зумів підняти змій з гербом Бердянська на 150 метрів у височину і найрівніше провести його крізь залікову зону, заслужено отримавши перемогу у цьому класі. Наймолодший з учасників нашої команди, Ханганов Микита посів ІІІ та І місця в класах Z3 (безкаркасний повітряний змій) та Z4 (міні-змій) відповідно. У найбільш видовищному класі повітряних зміїв Z7 – повітряний потяг – не було рівних двадцятиметровому дракону, у виготовленні якого протягом року приймала участь вся бердянська команда. Пічугін Михайло, котрому довірили запуск змія, не підвів свою команду, отримавши за запуск повітряного потягу найвищі бали від усіх суддів.

Завдяки злагодженій роботі, самовіддачі та наполегливості наших хлопців, у загальнокомандному заліку команда міста Бердянська посіла почесне ІІІ місце, тим самим затвердив статус однієї з найкращих команд України по виготовленню та запускам повітряних зміїв.

Наші переможці, їх батьки та весь колектив КДЮТ «Зоряний» висловлює велику вдячність депутатам Пономарьову О.С., Безверхому В.П., Северіній Г.П., Букало С.І. за допомогу у здійсненні дитячих мрій.

 

Переглядів: 420 | Додав: StrochkaViktoriia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]