16:41
Вітаємо рідне місто!

День міста 2016

17 вересня представники педагогічного та дитячого колективу КДЮТ «Зоряний» прийняли участь в урочистому заході, присвяченому Дню міста. Зранку на площі Єдності розташувалася нова експозиція кращих дитячих робіт та досягнень гуртківців. Водночас викладачі клубу проводили цікаві майстер-класи з декоративно-ужиткового та художньо-естетичного мистецтва. Будь-хто з відвідувачів виставки міг особисто розписати мушлю, сплести оберіг з соломки, створити іграшку-сувенір з тканини або папіру.  «Родзинкою» цьогорічної виставки стала участь дітей у костюмах, створених у «Зоряном» вихованцями та керівниками гуртків. Маленькі та дорослі берданці з задоволенням фотографувалися з героями улюблених мультфільмів та казок. Маша та Ведмідь, дружні герої мультика «33 попугая», гарні Фіксики, веселі Смішарики та Грю з Міньйонами розважали усіх гостей свята!

Цього року також було презентовано галерею фотографій вихованців клубу «Зоряний», які у 2015-2016 навчальному році принесли рідному місту 39 перемог на обласних та всеукраїнських конкурсах різних напрямів дитячої творчості.

Молодша група танцювального колективу «Танзір» була залучена у костюмованій презентації мікрорайону РТС, де саме розташовується КДЮТ «Зоряний». Маленькі «курчата» під наглядом «мами-квочки» «запалювали» глядачів веселими танцями.

Серед багатьох захоплених відвідувачів експозиції клубу «Зоряний» були й міський голова Володимир Чепурний, народний депутат України Олександр Пономарьов та ще багато поважних городян Бердянська. Результати  великого таланту та натхненної праці усіх представників клубу «Зоряний» на славу рідного міста принесли високу оцінку та визнання, а також солодкі подарунки для дітей!

 

 

Категорія: Головна | Переглядів: 271 | Додав: Auriga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]