Головна » 2018 » Червень » 8 » Весняні перемоги
13:21
Весняні перемоги

 

Вже традиційно, перед початком спекотного літнього періоду, вихованці гуртків КДЮТ «Зоряний» та їх керівники підводять попередні підсумки своєї творчої та натхненної співпраці. Багато перемог у різноманітних обласних конкурсах поповнили скарбничку нашого клубу.

Так, у конкурсі з художньої комп’ютерної анімації «Країна мрій» почесне ІІІ місце посів Іванов Володимир, який під керівництвом Вікторії Василівни Строчки створив мультфільм «Як козаки селянам допомогли».

У конкурсі «Перши кроки технічної творчості» диплом ІІ ступеню отримала Волкова Юлія за сплетений з соломки світильник «Червоненька квіточка» (керівник Шерстюк Марина Леонідівна).

У конкурсі образотворчого та фотомистецтва «Україна – європейська країна» вихованки Марини Леонідівни (гурток «Аплікація з соломки») Єриванова Христина та Висоцька Олександра отримали дипломи ІІ та ІІІ ступеню відповідно. Також ІІІ місце посіла вихованка гуртка «Образотворче мистецтво» Нерезова Марія (керівник Клименко Олена Олександрівна).

Дві нагороди принесла участь КДЮТ «Зоряний» у фестивалі «Писанковий рай». Дівчата з гуртка «Виготовлення іграшок» Писанець Варвара, Дяченко Єлізавета та Узунова Олександра під керівництвом Шварьової Тетяни Миколаївни створили оригінальну композицію «Великодні кролики». А І місце в цьому ж конкурсі посіла Герасименко Поліна, вихованка гуртка «Юний дизайнер» (керівник Клименко Олена Олександрівна) за виконання роботи «Весняні паростки».

Вже традиційно, перед початком спекотного літнього періоду, вихованці гуртків КДЮТ «Зоряний» та їх керівники підводять попередні підсумки своєї творчої та натхненної співпраці. Багато перемог у різноманітних обласних конкурсах поповнили скарбничку нашого клубу.

Найбільш вагомий внесок – одразу чотири нагороди - принесла участь вихованців «Зоряного» в обласному конкурсі-виставці з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». ІІІ місце посіла картина «Квітнуть волошки біля хати» вихованок гуртка «Образотворче мистецтво» Грицай Анастасії та Кравченко Дар’ї (керівник Клименко Олена Олександрівна). «Золото» в цьому ж конкурсі отримали вихованки гуртка «Природа і фантазія» (керівник Алексеєнко Ірина Вікторівна) Клименко Дар’я, Пілішенко Софія та Качур Діана за мозаїку з мушель «По рідних просторах». Також найвищу відзнаку отримала вихованка гуртка "Виготовлення іграшок" (керівник Шварьова Тетяна Миколаївна) Писанець Варвара за свій витвір "Кіт-музика". Дипломом першого ступеню журі відзначило Яковлеву Регіну (гурток «Моделювання іграшок-сувенірів», керівник Терешина Олеся Володимирівна) за аплікацію з тканини «І тільки вогонь маяка вдалині мерехтить неозорій». Також І місце посіли дівчата з гуртка «Аплікація соломкою» (керівник Шерстюк Марина Леонідівна), Хиценко Анастасія та Єриванова Христина за майстерне виконання картини «Нічна варта». Останні дві роботи представлятимуть Запорізьку область у Всеукраїнському етапі конкурсу-виставки «Знай і люби свій край», що відбудеться у Києві у червні місяці.

 

Переглядів: 25 | Додав: StrochkaViktoriia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регістрація | Вхід ]