18:00
«Україна – це Ми» - 2018

 

24 лютого 2018 року в Палаці культури «Орбіта» в Запоріжжі проходив обласний етап конкурсу патріотичної пісні та поезії «Україна – це Ми», де було представлено понад 90 номерів зі всієї області. За підсумками цього заходу вихованці КДЮТ «Зоряний» привезли в рідне місто два диплома І ступеню.

В номінації «Вокал» у молодшій категорії Аліна Беспалько та Олексій Ложкін посіли перше місце за натхненне виконання пісні «Ми на то й козаки!». Також найвищу оцінку журі отримав і вокальний ансамбль «Зоряний» у такому складі – Уляна Мірошниченко, Маріанна Дрянєва, Анастасія Хиценко, Дар’я Тітова та Катерина Орел. Сучасна патріотична пісня «Вічне і єдине» у виконанні дівчат не залишила байдужим жодного глядача.

Обидві композиції, що представляли вихованці «Зоряного», були написані бердянцями Костянтином Мазенком та Віктором Науменком. До речі, Віктор Олександрович працює у КДЮТ «Зоряний» звукооператором і у всьому допомагає нашим музичним талантам.

Окрему подяку хотілося б висловити гурткам комп’ютерного напрямку клубу «Зоряний» та їх керівнику Строчці Вікторії Василівні за відеокліпи, що супроводжували виступи наших вокалістів. І, звичайно ж, своїми численними перемогами у обласних та всеукраїнських пісенних конкурсах юні співаки зобов’язані своєму керівнику – Томасовій Ользі Олександрівні.

Переглядів: 203 | Додав: StrochkaViktoriia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]