18:25
"Україна - це Ми!"

19 березня в концертному залі «Орбіта» проходив обласний фестиваль-конкурс патріотичної пісні "Україна - це Ми!" Виявлення молодих талантів, виховання у підростаючого покоління патріотичної свідомості та любові до рідного краю, збагачення репертуару співочої молоді творами громадянського та національно-патріотичного спрямування – основні завдання організації цього заходу. В різних вікових категоріях за перемогу на фестивалі-конкурсі змагалися виконавці з усіх куточків області. В програму заходу входило більше 120 різноманітних вокальних виступів.

Від міста Бердянська було представлено 11 номерів, два з яких підготували вихованці гуртка «Вокал» КДЮТ «Зоряний» та їх керівник Ольга Олександрівна Томасова. Досвід участі в багатьох дитячих співочих конкурсах, професійна підготовка, сценічна витривалість та насамперед талант знов допомогли нашим «зірочкам» досягти успіху. Перше місце в молодшій віковій категорії з піснею "Україночка" завоював дует Аліни Беспалько і Уляни Мірошниченко! Третє місце в середній групі зайняло тріо вокального ансамблю "Зоряний" у складі Маріанни Дряневої, Олександри Онищук та Катерини Орел. Дівчата майстерно виконали пісню "Молодь, вперед!", текст до якої написала випускниця клубу «Зоряний» Юлія Скорик.

Фінансову підтримку нашим переможцям, можливість поїздки та участі у конкурсі надали давні друзі дитячо-юнацького клубу – активіст мікрорайонів АКЗ та РТС Василь Васильович Бокоч та депутати міської ради Бердянська Володимир Петрович Безверхий та Галина Степанівна Северіна. Дякуємо їм за постійну допомогу та сприяння розвитку нашої талановитої молоді!

Категорія: Головна | Переглядів: 333 | Додав: Auriga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]