14:35
Творімо й витворяймо!

Творімо й витворяємо9 квітня 2015 року керівники та вихованці гуртків клубу «Зоряний» провели розважально-розвиваючу програму «Творімо й витворяймо!» для учнів та класних керівників ЗОШ № 7 та ЗОШ № 13 у межах роботи Бердянського освітнього округу № 1.

Творімо й витворяємоГоловною метою цього веселого та повчального заходу було залучення якомога більшої кількості дітей мікрорайонів АКЗ та РТС до цікавого та корисного та дозвілля, доведення важливості якісної позашкільної освіти для виховання та розвитку підростаючого покоління. Серед 25 різноманітних гурткових напрямків клуба «Зоряний» кожна дитина може знайти собі заняття до душі, розвинути природні задатки, здобути необхідні знання та зробити впевнені кроки до творчого зростання. Минулого четверга все це на власному прикладі довели вихованці клубу, яких було відзначено почесними грамотами та дипломами за результативну участь та перемоги у конкурсах та змаганнях міського та обласного рівнів, а також за результатами внутрішньо гурткових змагань у майстерності.

Творімо й витворяємоРазом з виступами-презентаціями гуртків клубу, їх керівниками та вихованцями були проведені ігрові майстер-класи. Усі бажаючи змогли спробувати себе у виготовленні яскравих квітів з паперу або тканини, у створенні аплікації з соломки або у майструванні повітряних зміїв.

Двері «Зоряного» відкриті для майбутніх вихованців та їх батьків, а робота викладачів та керівництва клуба завжди спрямована на виховання творчих, успішних та щасливих людей!

Фотогалерея

Переглядів: 366 | Додав: Auriga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]