13:02
Тиждень безпеки дорожнього руху-2018

З 05 по 11 листопада 2018 року в КДЮТ «Зоряний» пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Метою якого є поліпшення роботи із запобігання дитячого дорожно-транспортного травматизму, формування навичок безпечної поведінки на вулицях і дорогах, удосконалення і узагальнення знань з безпеки дорожнього руху, правил пішоходів, безпечного поводження під час руху до КДЮТ "Зоряний" і додому. 

Завдання Тижня безпеки дорожнього руху - нагадати вихованцям про необхідність спільних дій у сфері дорожньої безпеки. Усі проведені заходи мали на меті привернути увагу до проблеми траматизму та смертності на дорогах, поліпшення дорожньої безпеки.

Протягом тижня керівниками гуртків було проведено цикл виховних бесід «Безпека на дорозі – безпека життя», які стосувались безпеки дорожнього руху при користуванні велосипедами, роликовими ковзанами, скейтбордами.

В гуртках «Початкове технічне моделювання» (керівник Пастух Є.В.), «Акторська майстерність» (керівник Шерстюк М.Л.) було проведено мультлекторій «Азбука безпеки на дорозі».

Вихованці гуртків «Образотворче мистецтво», «Чарівна палітра» під керівництвом Клименко О.О. організували виставку малюнків на тему безпеки дорожнього руху.

Керівником гуртка Терешиною О.В. «Моделювання іграшок-сувенірів» разом з вихованцями було розроблено індивідуальні пам’ятки «Мій безпечний шлях до КДЮТ «Зоряний».

В закладі оновлено інформаційні стенди щодо правил користування громадським транспортом та поведінки у ньому, попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму тощо.

 

Категорія: Головна | Переглядів: 166 | Додав: clubzorianyi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]