14:34
Слова подяки

      

Ось і пролунало  2 листопада 2018 р. міське свято «Там, де збуваються мрії» з нагоди відзначення 100-річчя позашкільної освіти України. Тож сьогодні від колективу Клубу дитячої та юнацької творчості «Зоряний» хотілось би виразити подяку усім небайдужим хто тією чи іншою мірою долучився до його втілення в життя. І перш за все висловлюємо слова подяки тим людям які вже не одноразово приходять нашому закладу і словом, і ділом на допомогу: Безверхому Володимиру Петровичу, Севереній Галині Степанівні, Бокочу Василю Васильовичу, Прядченко Валентині Миколаївні за допомогу в організації транспортування експозиції нашого закладу з віддаленого мікрорайону РТС до центру міста.

    Окрема вдячність народному депутату України Олександру Пономарьова за такий вкрай необхідний подарунок як новенький фліпчарт. Висловлюємо подяку також його помічникам Аллі Токарєвій та Тетяні Фурмановій, які привітали позашкільників в такий урочистий день від імені народного депутати. Цей подарунок справді буде у нагоді для нашого закладу адже матеріально-технічна база «Зоряного» вже давно застаріла і потребує оновлення. Для організації якісного освітнього процесу в гуртках де займається малеча, фліпчарт як то кажуть будемо передавати «з рук в руки» тим кому він більш необхідний. Так вже 4 листопада вихованці гуртка «Маленький розумник» змогли протестувати подарунок і залишилися в захваті.

    Всім творчим колективам позашкільних закладів освіти міста, талановитим вихованцям, які продемонстрували свої вміння на сцені МПК імені Шевченко, вихованцям перемоги яких відзначили грошовими сертифікатами, людям які щодня перебувають поруч та віддають частинку своєї душі: керівникам гуртків, тренерам, педагогічним працівникам та директорам позашкільних закладів бажаємо упевнено йти вперед до перемоги, наснаги, та нових творчих звершень. Нехай Бердянськ пишається своїми талантами!

 

З повагою колектив Клубу дитячої та юнацької творчості «Зоряний»!

Переглядів: 172 | Додав: clubzorianyi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]