21:22
Результативні підсумки обласних конкурсів

За підсумками різноманітних конкурсів, у яких брали участь вихованці гуртків КДЮТ «Зоряний», можна впевнено визначити високий рівень розвитку творчості наших дітей та їх керівників. 

Так, в обласному етапі заочного конкурсу фотоаматорства «Країна моя – Україна», що проводився Запорізьким обласним центром художньо-естетичної творчості в листопаді 2017 року, у номінації «Натюрморт» ІІ місце посіла робота «Свою Україну любіть…» Микити Ханганова та Єлизавети Маслової,  вихованців гуртка «Художня комп`ютерна анімація» (керівник Строчка Вікторія Василівна).

Обласний етап конкурсу «Народна іграшка» зібрав поробки талановитих дітей зі всієї Запорізької області. Серед кращих експонатів, представлених на виставці в Палаці культури «Орбіта» (м. Запоріжжя), дипломами І ступеню були відзначені вихованці гуртка «Плетіння з соломки» (керівник Шерстюк Марина Леонідівна). Робота «Візник» Кирила Ільченка та робота «Марічка» Христини Єриванової та Вікторії Юргеліс вибороли перші місця! Друге місце в цьому ж конкурсі посіла вихованка гуртка «Природа і фантазія» Тригуб Дар’я з роботою «Господиня» (керівник Алексеєнко Ірина Вікторівна).

Обласний конкурс ялинкових прикрас «Моя Новорічна мрія» щорічно проводиться Запорізьким обласним центром художньо-естетичної творчості в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Вже традиційно участь в цьому заході приносить вихованцям КДЮТ «Зоряний» перемогу та визнання досягнутої майстерності. Перше місце посіла робота «Новорічний улюбленець», виконана в техніці «Аплікація та плетіння з соломки». Вітаємо автора роботи – Карину Христову та її керівника Шерстюк Марину Леонідівну. Ще одна робота вихованок гуртка «Моделювання іграшок - сувенірів» (керівник Терешина Олеся Володимирівна) була відзначена дипломом І ступеню. Хатько Поліна та Кальченко Влада виконали в оригінальній техніці «Кінусайга» ялинкову кулю під назвою «Прийшла Коляда напередодні Різдва». Два других місця дісталося дівчатам з гуртка «Природа і фантазія» (керівник Алексеєнко Ірина Вікторівна). Вони майстерно оволоділи технікою плетіння з газетних трубочок та декупажем, тому Александрова Аліна за роботу «А ось і я!» та Качур Діана за ялинкову прикрасу «Час здійснення мрій» отримали дипломи обласного конкурсу ІІ ступеню!

Педагоги, батьки та друзі вихованців Клубу дитячої та юнацької творчості «Зоряний» пишаються нашими талантами та щиро вітають переможців та їх керівників з успіхами!

Переглядів: 193 | Додав: StrochkaViktoriia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]