09:16
Підтримайте проекти нашого закладу!

Розпочато голосування за громадські проекти в місті Бердянськ. В цьому році наш заклад приймає участь з 2 проектами: № 41 «Розвиваємо позашкільну освіту разом!» та № 43 «Якісне звучання рідному місту». Тож чекаємо на Вашу підтримку проектів № 41 та № 43. Для того щоб проголосувати необхідно перейти за посиланнями https://berdiansk.pb.org.ua/projects/41 та https://berdiansk.pb.org.ua/projects/43, зробивши декілька кроків підтримайте своїм голосом наші проекти. Якщо розібратися що до чого Вам одразу не вдалось – скористайтесь алгоритмом голосування за проекти № 41 «Розвиваємо позашкільну освіту разом!» та № 43 «Якісне звучання рідному місту». Голосування триватиме до 03 вересня включно. Проголосувати за проекти можна також за допомогою паперових бюлетенів у Центрах громадських ініціатив та у контакт-центрі виконкому.

Зробіть Бердянськ кращим!

Прийміть участь у голосуванні за громадські проекти нашого міста!

 

Алгоритм голосування за громадські проекти № 41 «Розвиваємо позашкільну освіту разом!» та № 43 «Якісне звучання рідному місту»

Крок 1

Для того щоб проголосувати за проекти– перейдіть за посиланнями https://berdiansk.pb.org.ua/projects/41 та https://berdiansk.pb.org.ua/projects/43

 

Крок 2

Впевнившись, що обрано проект № 41, № 43 щоб віддати свій голос, натискайте «ЗАРЕЄСТРУЙТЕСЬ, ЩОБ ПРОГОЛОСУВАТИ»

 

Крок 3

Далі з’явиться віконечко «Вхід та реєстрація». Зареєструйтесь виконуючи підказки системи. Або скористуйтесь сервісом ID (доступно для клієнтів багатьох банків України та власників ЕЦП)

 

Крок 4

Натискаєте «Вхід через…» та у наступному вікні потрібно буде обрати банк в якому Ви обслуговуєтесь

 

Крок 5

Проходите стандартну процедуру ідентифікації

 

Крок 6

Система повертає вас на сторінку проекту і ви бачите кнопку «Проголосувати». Тисніть. Вітаємо! Ви проголосували за обраний проект.

ДЯКУЄМО ЗА ВАШ ГОЛОС!

Категорія: Головна | Переглядів: 49 | Додав: clubzorianyi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]