15:59
Перемога на обласному фестивалі-конкурсі інструментальної музики "Музична веселка"

1 лютого 2020 року в Палаці культури «Орбіта» (м. Запоріжжя) пройшов обласний фестиваль-конкурс інструментальної музики «Музична веселка», на якому вокально-інструментальний ансамбль «Зоряний» здобув почесне перше місце. Організатори конкурсу - Департамент освіти і науки Запорізької облдержадміністрації та комунальний заклад "Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді" Запорізької обласної ради.

Загалом в конкурсі прийняли участь близько 60 творчих колективів зі всієї області. На сцені виступали як солісти, так і дуети, духові оркестри, ансамблі народних інструментів, змішані ансамблі.

Слід зазначити що поділу на номінації в конкурсі не було. У запеклій боротьбі члени комісії звертали увагу перш за все на сценічну культуру, подачу музичного матеріалу та обраний репертуар. Дівчатам та хлопцям з вокально-інструментального ансамблю «Зоряний» (Дрянєва Маріанна, Хиценко Анастасія, Беспалько Аліна, Мірошниченко Уляна, Шварьова Тетяна, Ложкін Олексій, Проценко Данило, Грицай Анастасія) прийшлось змагатись з учасниками значно старшими за віком аніж вони самі. Крім того і виступали вони вже наприкінці конкурсної програми, що дуже впливає на емоційний стан. Незважаючи на все вищезазначене виступ був вдалий і достойно оцінений членами журі.

Тож вітаємо хлопців та дівчат нашого закладу їх керівника Томасову О.О. та звукооператора Науменко В.О. з ще однією перемогою до їх скарбнички.

Висловлюємо подяку адміністрації міста, відділу освіти та депутатам Бердянської міської ради Безверхому В.П., Севереній Г.С. та Бокочу В.В. за допомогу в організації цієї поїздки.

ЗМІ про перемогу вокально-інструментального ансамблю "Зоряний" pro.berdiansk.biz

Категорія: Головна | Переглядів: 122 | Додав: clubzorianyi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]