Головна » 2018 » Вересень » 16 » Обласний семінар-практикум «Інноваційна діяльність педагога позашкільного закладу в умовах модернізації змісту освіти»
08:24
Обласний семінар-практикум «Інноваційна діяльність педагога позашкільного закладу в умовах модернізації змісту освіти»

12 вересня 2018 року на базі Центру дитячої та юнацької творчості ім. Є.М. Руднєвої пройшов семінар для методистів РМК, НМЦ, відповідальних за методичну роботу з педагогами закладів позашкільної освіти в ОТГ.

На семінарі розглядалися питання щодо оновлення підходів до роботи педагогів закладів позашкільної освіти, в умовах реалізації Закону України «Про освіту».

25 педагогів із Запоріжжя, Мелітополя, Енергодара, Пологів, Токмака, Гуляйполя та Бердянська прийняли участь у зазначеному заході. Серед них директор КДЮТ «Зоряний» Дрянєва С.О. Двоє керівників гуртків-методистів нашого закладу Шерстюк М.Л. та Пастух Є.В. виступили на семінарі з доповіддю «Залучення педагогів до використання ІКТ-технологій в самоосвітній професійній діяльності та методичний супровід цієї діяльності». Доповідь стосувалась створення власних блогів, де викладені методичні наробки та різноманітні дидактичні засоби, що використовуються педагогічними працівниками в практиці роботи, що має безпосередній вплив на результативність їх діяльності.

Ознайомтися з блогами керівників гуртків-методистів за посиланнями нижче:

Освітній блог Пастуха Євгена Володимировича

 Освітній блог Шерстюк Марини Леонідівни

 

А також перегляньте фото з семінара-практикуму

 

Категорія: Головна | Переглядів: 70 | Додав: olesyatereshinart | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть тільки зареєстровані користувачі.
[ Регістрація | Вхід ]