17:35
Обласний конкурс образотворчого мистецтва «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!»

Квітуча Україна 2016Одразу п’ять призових місць принесли до скарбнички перемог гуртківці КДЮТ «Зоряний», взявши участь у обласному конкурсі образотворчого мистецтва «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!». Конкурс проводився Запорізькии обласним центром художньо-естетичної творчості з метою національно- патріотичного виховання та залучення учнівської молоді до кращих традицій національної культури, популяризації ролі образотворчого мистецтва у художньо- естетичному вихованні, подальшого розвитку і підтримки талановитих дітей.
Перше «золоте» місце за правом належить Орел Катерині за виконання роботи «Веселий ранок» під керівництвом Клименко Олени Олександрівни; ще одна колективна робота дівчат гуртка «Образотворче мистецтво» (керівник О.О. Клименко) посіла друге місце. Іванова Ірина та Поскрьобишева Світлана чудово створили яскраве «Макове поле»!
Керівник гуртка «Аплікація з соломки» Марина Леонідівна Шерстюк також дуже задоволена результатами участі у конкурсі своїх вихованців: Кириченко Аделіна з роботою «Залікуймо рани твої, Україно!» та Висоцька Олександра з роботою «В маленьких долоньках велика допомога!» були відзначені двома дипломами другого ступеня!
Робота Філатової Аліси «На гойдалці без меж лечу до мрії!» (гурток «Моделювання іграшок-сувенірів», керівник Терешина Олеся Володимирівна) також посіла почесне друге місце.

 

 

 

Категорія: Головна | Переглядів: 210 | Додав: Auriga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]