18:31
Обласний фестиваль-конкурс вокального мистецтва «Зіркове сяйво»

 

Вітаємо переможців!

 

4 листопада талановиті вихованці КДЮТ «Зоряний» взяли участь в обласному фестивалі-конкурсі вокального мистецтва «Зіркове сяйво», який проходив в місті Запоріжжя.

Цей конкурс мав на меті формування шанобливого ставлення до національних цінностей рідного краю, популяризацію вокального мистецтва, як одного із складових української культури і, звісно, залучення до цього процесу творчо обдарованих дітей. Ще однією позитивною стороною є те, що засобами вокального мистецтва виховується у молоді любов до рідного краю та патріотичність.

Для наших вихованців участь у конкурсі була гарною можливістю розширити свій досвід роботи на великому сценічному майданчику.

Як зазвичай буває на конкурсах такого рівня, боротьба за призові місця була завзята, адже всі учасники конкурсу були гідні перемоги. Загалом, було представлено 137 номерів. Серед них два номери від вихованців КДЮТ «Зоряний» були відзначені нагородою. Вихованці керівника гуртка «Вокальний ансамбль зоряний» Томасової Ольги Олександрівни, а саме, Хиценко Анастасія з піснею «А мне бы петь и танцевать» зайняла почесне друге місце, дует Беспалько Аліни та Ложкіна Олексія з піснею «Маленький кораблик» зайняв третє місце.

Тож, вітаємо наших талановитих і обдарованих переможців і їх не менш талановитого керівника з перемогою!

Переглядів: 203 | Додав: StrochkaViktoriia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]