14:28
Нові перемоги

Підведені підсумки обласного етапу Всеукраїнських конкурсів-виставок «Початкове технічне моделювання» та «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» з 14 березня по 08 травня 2016 року на базі Центру були проведені обласні етапи Всеукраїнських конкурсів-виставок за напрямами: з початкового технічного моделювання «Перші кроки технічної творчості»; з науково-технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!».

На конкурси-виставки було надано 365 найрізноманітніших за формою і змістом робіт учнів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів із районів та міст Запорізької області. Обласне журі відзначило високий рівень виконання робіт, відповідність їх технічним та естетичним вимогам.

Вихованці гуртків КДЮТ «Зоряний» та їх керівники традиційно займають переможні місця у цих творчих змаганнях. У конкурсі з ПТМ у номінації «Макети будівель» І місце посіла робота Маслової Єлизавети та Бикової Аліси «На подвір’ї заснуло Полісся» (гурток «Моделювання іграшок-сувенірів», керівник Терешина О.В.). Також І місце виборола Сухініна Валерія (гурок «Природа і фантазія», керівник Алексеєнко І.В.), чия робота «На крилах щастя» була кращою у номінації «Іграшка з елементами електротехніки». Одразу дві роботи вихованців «Зоряного» вибороли другі місця у номінації «Найпростіша механічна іграшка». Бойко Ганна виконала роботу «Мавпа-гімнастка» (гурток «Плетіння з соломки», керівник Шерстюк М.Л.), а групову роботу «А я просто українка, україночка» виготовили вихованці гуртка «Юний дизайнер» (керівник Клименко О.О.) Олексенко Людмила та Манзюк Михайло.

В обласному етапі Всеукраїнської виставки з науково-технічної творчості «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» дипломом І ступеню було відзначено Савона Станіслава та Романенко Андрія за роботу «Млин» у номінації «Будівництво та архітектура». ІІ місце у номінації «Судомоделювання» посів Шатов Михайло з роботою «Корабель-примара». Вітаємо хлопців з гуртка «Початкове технічне моделювання» та їх керівника Пастуха Є.В.

Категорія: Головна | Переглядів: 188 | Додав: Auriga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]