15:06
Нова педагогічна перемога

нова педагогічна перемогаКлуб дитячої та юнацької творчості «Зоряний» вже багато років відомий визначними творчими досягненнями своїх вихованців не лише у рідному місті Бердянську, але й у Запорізькій області. Чимала заслуга у цьому належить педагогам – керівникам гуртків клубу. Вони є найкращім прикладом у прагненні до розвитку, бо постійно знаходяться у пошуку нових педагогічних та методичних знахідок і цікавих досліджень. Одним з провідних фахівців «Зоряного» є справжній вчитель за покликанням та найкращій друг для своїх вихованців – Євген Володимирович Пастух. Нещодавно Євген Володимирович в котрий раз довів власну професійність вищого рівня.

З 15 лютого до 25 жовтня 2014 року комунальним закладом «Запорізький обласний центр науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані» Запорізької обласної ради (КЗ «ЗОЦНТТУМ «Грані» ЗОР) був проведений Обласний конкурс методичних розробок з предметно-технічного та виробничо-технічного профілів науково-технічного напряму позашкільної освіти. Завданнями Конкурсу були підвищення професійного рівня, творчої активності педагогів позашкільних та загальноосвітніх навчальних закладів та залучення їх до вирішення проблем удосконалення навчально-виховного процесу у гуртках предметно-технічного та виробничо-технічного профілів, а також формування методичної культури та підтримка творчо працюючих педагогів, залучення їх до інноваційної діяльності.

У номінації «Методичні розробки з виробничо-технічного профілю» серед 8 представлених робіт почесне перше місце та грамота Департаменту освіти і науки облдержадміністрації належить нашому Євгену Володимировичу, керівнику гуртків «Початкове технічне моделювання», «Автомоделювання» та «Авіамоделювання», за методичну розробку «Нестандартні форми заняття в практиці роботи гуртків».

Педагогічний колектив клубу, численні вихованці та їх батьки щиро вітають Євгена Володимировича із заслуженою перемогою, пишаються його творчими досягненнями та бажають йому невичерпного натхнення та подальших успіхів у професійній діяльності! нова педагогічна перемога

Переглядів: 183 | Додав: Auriga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]