16:34
Наші успіхи та досягнення.

Наші успіхиПочаткове технічне моделювання - це перші кроки дітей до пізнання і розуміння світу техніки, спроби власної творчої діяльності, процес опанування початкових технічних і технологічних знань, умінь та навичок. Проведення різноманітних конкурсів та заходів у цьому напрямку є дуже важливим для сприяння розвитку мислення і кмітливості, технічної ініціативи і конструкторської творчості вихованців позашкільних закладів.

Наші успіхиНаші успіхиЗа підсумками нещодавно проведеного обласного етапу Всеукраїнської виставки-конкурсу з початкового технічного моделювання усі роботи, надіслані від талановитих гуртківців Клубу дитячої та юнацької творчості «Зоряний», були високо оцінені фаховим журі. Так, перше місце у розділі «Макети будівель» зайняла робота «Веселковий настрій» вихованця гуртка «Початкове технічне моделювання» Салтикова Богдана, виконана під керівництвом Пастуха Євгена Володимировича. Вже традиційно вихованці гуртків «Плетіння з соломки» та «Аплікація соломкою» разом з керівником Мариною Леонідівною Шерстюк, демонструють стабільну результативність власної творчості. У номінації «Найпростіша механічна іграшка» перше місце посіла Кутова Вікторія з роботою «Карусель на пасовиську». Дипломом другого ступеню у розділі «Виріб сучасного дизайну з елементами електротехніки була відзначена картина «Пухнастий бешкетник» у виконанні Дирзу Софії. Також перше місце у розділі «Виріб у техніці орігамі» посіла колективна робота Лазарєвої Софії та Денисової Ірини, вихованок гуртка «Паперова пластика» (керівник Симоненко Вікторія Євгенівна).

Участь в обласній виставці-конкурсі технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» принесла перемогу Єлагіну Олександру, вихованцю гуртка «Юні користувачі ПК» (керівник Хатько Іван Вікторович). Робота «Комп’ютерні крила» у номінації «Їгри та іграшки з елементами техніки» посіла почесне перше місце.

Наші успіхи
Переглядів: 294 | Додав: Auriga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]