15:21
Мовний табір "ABC-land"

ЗВІТ

по роботі мовного табору денного перебування «ABC-land»

на базі КДЮТ «Зоряний»

Девіз табору «Чим більше ми разом – тим щасливішими ми є!»

(Motto of the camp «The more we are together – the happier we are!»)

З 01 по 21 червня 2018 року на базі КДЮТ «Зоряний» працював мовний табір денного перебування «ABC-land», метою організації якого було стимулювання зацікавленості дітей до вивчення англійської мови у веселій ігровій формі, здобуття необхідних мовних навичок, наповнення відпочинку невимушеним та пізнавальним спілкуванням, забезпечення змістовного дозвілля, підтримка обдарованих дітей та реалізація принципу національної програми надання рівного доступу до якісної освіти.

Основні завдання роботи мовного табору денного перебування «ABC-land»:

- розширення можливості вихованців в мовній практиці англійською;

- формування мотивації до вивчення англійської мови;

- підготовка вихованців до умілого практичного застосування англійської мови в типових ситуаціях мовлення;

- задоволення моральних та інтелектуальних потреб вихованців, розвиток їх розумових та творчих здібностей у мистецтві, танцях, акторській грі, співі, навчання дбайливого ставлення до оточуючого середовища.

Профільні заняття проводилися у цікавій організаційній формі з використанням комунікативного методу, змістовна частина спрямована як на повторення вивченого, так і на засвоєння нових знань, не передбачених шкільною програмою.

Головними напрямками роботи мовного табору були практика усного та писемного мовлення в типових ситуаціях спілкування та робота по моральному, естетичному, екологічному, фізичному вихованню, формуванню здорового способу життя. Учасники мовного табору «ABC-land» мали можливість ознайомитись із сферами англійської мови, адаптованими до вікових особливостей, набути практичних умінь та вдосконалити вже набуті мовні навички.

Робота здійснювалася за планом, затвердженим начальником мовного табору денного перебування «ABC-land».

Тематика профільних занять була різноманітною: «Планета тварин та світ рослин», «Гастрономічний калейдоскоп», «Світ професій», «Олімпійські ігри», «У світі казок», «Подорож навколо світу», «Пошук скарбів», «Дозвілля та хобі» тощо. Проводилися заходи з нагоди відзначення свят міжнародного рівня: Всесвітній День захисту дітей (01.06.2018 р.), Всесвітній день довкілля (05.06.2018 р.), Всесвітній день океанів (08.06.2018 р.), Міжнародний день друзів (09.06.2018 р.). Оздоровчо-відпочинковий процес, а разом з ним і освітній було організовано з використанням дидактичних ігор, бесід, квестів, конкурсів, вікторин, колективних творчих вправ, переглядом документальних та мультиплікаційних фільмів, спортивних змагань, талант-шоу. Вихованці мовного табору «ABC-land» клубу «Зоряний» взяли участь у загальноміському фестивалі мовних таборів 2018 «Мовна хвиля», який проводився 14 червня на базі Центру дитячої та юнацької творчості імені Є.М. Руднєвої. На цьому заході герої сучасних мультфільмів у виконанні гуртківців КДЮТ «Зоряний» заговорили англійською мовою та влаштували запальний флешмоб!

Під час підготовки до профільних занять педагогічні працівники мовного табору використовували різноманітні навчально-методичні матеріали, зокрема матеріали організації Go Global, Британської Ради в Україні, комплекс Міжнародного освітньо-методичний центру PEARSON-Dinternal, серії Storytime та Showtime видавництва Express Publishing, матеріали навчальної системи Oxford Reading Circles, а також власні навчально-методичні розробки.

 

Переглядів: 215 | Додав: StrochkaViktoriia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]