12:18
МОВНИЙ ТАБІР - 2017

 

«ABC-land»

Девіз табору «Чим більше ми разом – тим щасливішими ми є!»

(Motto of the camp “The more we are together – the happier we are!”)

З 01-21.06.2017 р. на базі КДЮТ «Зоряний» працював мовний табір денного перебування «ABC-land», метою організації якого було показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосувати пізніше і в інших ситуаціях, проведення серії занять і тренінгів для розвитку та стимулювання зацікавленості дітей до вивчення англійської мови, підтримка обдарованих дітей та реалізація принципу національної програми надання рівного доступу до якісної освіти вихованців клубу.

Основними завданнями роботи мовного табору денного перебування «ABC-land» були:

- розширити можливості вихованців в мовній практиці англійською;

- сформувати обґрунтовану мотивацію до вивчення англійської мови;

- підготувати вихованця до умілого практичного застосування англійської мови в типових ситуаціях мовлення;

- задовольняти моральні та інтелектуальні потреби вихованців, розвивати їх розумові та творчі здібності у мистецтві, танцях, акторській грі, співі, навчити з повагою відноситися до оточуючого середовища.

Мовний табір денного перебування був сформований з учнів 5-6 класів ЗОШ № 7 та ЗОШ № 13, дітей 2004-2006 р.н. Було організовано 2 загони по 10 вихованців.

Заняття проводилися у цікавій організаційній формі з використанням комунікативного методу, змістовна частина спрямована як на повторення вивченого, так і на засвоєння нових знань, не передбачених шкільною програмою.

Головними напрямками роботи мовного табору були практика усного та писемного мовлення в типових ситуаціях спілкування та робота по моральному, естетичному, екологічному, фізичному вихованню, формуванню здорового способу життя. Учасники мовного табору «ABC-land» протягом роботи мали можливість ознайомитись із сферами англійської мови, адаптованими до вікових особливостей, набути практичних умінь та вдосконалити мовні навички, набуті у школі.

Робота здійснювалася за планом, затвердженим начальником мовного табору денного перебування «ABC-land».

Під час підготовки до занять викладач англійської мови використовувала різноманітні навчально-методичні матеріали, зокрема матеріали організації Go Global, Британської Ради в Україні, комплекс Міжнародного освітньо-методичний центру PEARSON-Dinternal, серії Storytime та Showtime видавництва Express Publishing, матеріали навчальної системи Oxford Reading Circles, а також власні навчально-методичні розробки.

Вихованці клубу «Зоряний» та мовного табору «ABC-land» взяли участь у церемонії закриття мовних таборів 2017, яка проводилася 14 квітня 2017 року у Центрі дитячої та юнацької творчості міста Бердянська. Діти виконали англійською мовою пісню “I’m leaving to London”, познайомилися та поспілкувались з волонтерами проекту Go Camp 2017 канадцем Нестором Петрівом та британцем Джошуа Кемпом.

 

 

Переглядів: 238 | Додав: StrochkaViktoriia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]