15:18
Моя Україна – творча країна!

З 3 по 7 листопада 2014 року Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено Обласний очно-заочний конкурс дитячої та юнацької творчості «Країна моя – Україна». Загальною метою цього заходу було формування у молодого покоління високих моральних цінностей, почуттів патріотизму, виховання любові до Батьківщини, до рідного краю, до свого народу, сприяння подальшому розвитку літературного, образотворчого та фото мистецтв серед учнівської молоді. Конкурс відбувся за такими номінаціями: фотоаматорство, образотворче мистецтво, літературна творчість.

На розгляд журі було представлено 984 авторські учнівські роботи. Проведення конкурсу дозволило оцінити оригінальність ідеї, художній рівень та індивідуальність виконання; яскравість і виразність роботи, ступінь емоційного впливу, актуальність вирішуваної автором проблеми, відповідність роботи цілям і завданням конкурсу.

Обласне журі відзначило позитивні тенденції формування у дітей і молоді активної життєвої позиції, а саме: підвищення значущості ідеї єдності нашої країни, національно-культурне відродження України засобами образотворчого, літературного та фото мистецтвами, готовність брати участь у суспільному і культурному житті нашої країни.

Приємною традицією стало відзначення творчих робіт вихованців Клубу дитячої та юнацької творчості «Зоряний» призовими місцями. Вітаємо Стуканову Олександру з дипломом III ступеню (гурток «Виготовлення сувенірів» керівник Калібабчук О.В.) та Оніщук Олександру (гурток «Образотворче мистецтво» керівник Клименко О.О.) з дипломом I ступеня у номінації «Образотворче мистецтво».

Переглядів: 433 | Додав: Auriga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]