11:43
Міжнародний фестиваль повітряних зміїв «Tryhutty International Kite Festival-2018»

 

Міжнародний фестиваль повітряних зміїв «Tryhutty International Kite Festival-2018».

19-20 травня вихованці гуртка «Конструювання повітряних зміїв» КДЮТ «Зоряний» на чолі з керівником Пастухом Євгеном Володимировичем та суддею Всеукраїнських змагань Шерстюк Мариною Леонідівною відвідали один з наймальовничіших куточків України. На березі річки Південний Буг на території села Трихати Миколаївської області вдруге проходив Міжнародний фестиваль повітряних зміїв «Tryhutty International Kite Festival-2018». Цей відкритий захід проводився з метою підтримки та розвитку науково-творчих здібностей, популяризації творчого, інтелектуального і технічного розвитку молоді України, створення умов для обміну досвідом з управління та конструювання повітряних зміїв, міжнародного співробітництва, пропаганди здорового способу життя.

Наша команда гідно представила не лише рідний Бердянськ, але й всю Запорізьку область. Участь у Фестивалі принесла нашим хлопцям багатий досвід та розширення світогляду, адже в заході приймали участь представники десятьох країн Європи, Азії та Південної Америки. Це свято просто неба відвідало понад двадцять тисяч гостей. Два дні вихованці Клубу «Зоряний» не лише демонстрували майстерність у запусках кайтів, але й проводили професійні майстер-класи з виготовлення повітряних зміїв. Юні бердянці допомагали усім бажаючим опанувати технологію створення та запуску повітряного змія.

За підсумками змагань у рамках Міжнародного фестивалю «Tryhutty International Kite Festival-2018» в номінації «Майстер польотів» почесне третє місце посів вихованець КДЮТ «Зоряний» Михайло Шатов. А інший представник бердянської команди, Михайло Пічугін, виборов друге місце у номінації «Найдовший дракон» – найдовший змійковий потяг.

Пишаємося нашими хлопцями та вітаємо їх та Євгена Володимировича з перемогами на міжнародному рівні!

Переглядів: 186 | Додав: StrochkaViktoriia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]