16:36
Місячник "Безпека життєдіяльності"

На виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 11.01.2017 року № 9-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2017 рік», відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 26.06.2013 року № 444 «Про затвердження Порядку здійснення навчання населення діям у надзвичайних ситуаціях», спільного наказу Департаменту освіти і науки Запорізької обласної державної адміністрації, ГУ ДСНС України у Запорізькій області, навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Запорізької області від 30.08.2017 року № 0564/288/33 «Про проведення Дня цивільного захисту, Тижнів знань з основ безпеки життєдіяльності та Тижня безпеки дитини в дошкільних, загальноосвітніх та професійнотехнічних навчальних закладах у 2017-2018 навчальному році» та з метою запобігання виникнення надзвичайних подій, учасниками яких є діти та підлітки, а також закріплення знань, умінь і навичок, отриманих під час вивчення шкільного курсу основ здоров’я та відпрацювання дій дітей у випадках виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж, наказу відділу освіти виконавчого комітету Бердянської міської ради від 03.11.2017 р. № 696-аг «Про проведення Місячника безпеки в дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних закладах в 2017 році» в КДЮТ «Зоряний» було організовано проведення Місячника безпеки життєдіяльності (далі – Місячник безпеки) з 01 листопада по 28 грудня 2017 року (наказ по закладу від 01.11.2017 р. № 92 «Про проведення Місячника безпеки життєдіяльності в КДЮТ «Зоряний» в 2017 р.»).

Для організації подальшої роботи до уваги прийняті Умови проведення Місячника безпеки в навчальних закладах Запорізької області.

Місячник безпеки проводиться з метою закріплення знань, умінь і навичок вихованців, щодо питань особистої безпеки, захисту життя у надзвичайних ситуаціях та удосконалення теоретичних знань і практичних навичок дітей у випадках виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж.

З вихованцями проведено інструктажі з питань безпеки життєдіяльності у осіннє-зимовий період, протипожежної безпеки, щодо правил дорожнього руху.

Відповідно до планів освітнього процесу відбувалось інструктування вихованців перед організацією культурно-масових заходів, виїздом за межі клубу задля участі в концертах та конкурсах, про що свідчать записи у відповідних журналах.

01.11 .2017 року проведено загальноклубне практичне заняття по відпрацюванню дій вихованців та працівників на випадок виникнення надзвичайних ситуацій, у тому числі пожеж.

Керівниками гуртків закладу в межах Місячника безпеки життєдіяльності проведено цикл виховних бесід на тему: «Безпечне дитинство – майбутнє країни».

В гуртку «Образотворче мистецтво» (керівник Клименко О.Ю.) з метою формування у вихованців знань, вмінь і навичок здорового способу життя проведено конкурс «Крейдою на дошці» на тему «Здоровий спосіб життя».

В гуртку «Англійська мова» (керівник Філатова О.Ю.) проведено внутрішньогуртковий конкурс малюнка «Правила дорожнього руху очима дітей». Переможцем якого стала Кравцова Дар’я з роботою «Не лови гав на дорозі!».

Вихованці гуртка «Циркове мистецтво» (керівник Розіна Н.В.) також долучились до внутрішньогурткових конкурсів малюнків. Серед робіт вихованців перемогу отримали: Скидан Роман, Василевська Дар’я, Поскрьобишева Світлана, Шинкарюк Софія.

Для вихованців закладу молодшого шкільного віку регулярно проводились фізкультхвилинки, які прийшли до вподоби дітям і стали доброю традицією на заняттях.

Вихованцем гуртка «Художня комп’ютерна анімація» Хангановим Микитою (керівник Строчка В.В.) підготовлено презентацію "Безпека життєдіяльності".

На особовому блозі керівника гуртка «Моделювання іграшоксувенірів» Терешиної О.В. розташовано авторське відео, мета якого пропагування здорового способу життя, розширення та закріплення знань про пагубний вплив тютюнопаління на організм.

 

Переглядів: 232 | Додав: StrochkaViktoriia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]