10:00
КРОК ДО ЗІРОК - 2016 !!!

Квітуча Україна 2016

4 грудня на сцені ЦДЮТ міста Бердянська відбувся фестиваль-конкурс дитячої творчості «Крок до зірок». Організатором цього масового заходу став колектив КДЮТ «Зоряний». Минулого року подібне свято для бердянських юних талантів обмежувалося освітнім округом №1, що охоплює учнів ЗОШ №7 та № 13, вихованців дитячого садка № 37 «Пізнайко». Але цього року бажання взяти участь у фестивалі виявили багато представників інших шкіл та закладів Бердянська. Всього на «Крок до зірок» було заявлено понад 60 номерів. Програма конкурсу була розділена на чотири номінації: «Перший крок», «Зіркова нотка», «Танцююча зірка» та «Зірка творчості».

Для малечі до 7 років, які знаходяться на початку шляху до майстерності у вокальному, театральному або хореографічному жанрі була виділена перша частина великого концерту та номінація «Перший крок». Кожен виступаючий був нагороджений журі грамотою та словами заохочення до подальшого розвитку свого таланту.

В інших номінаціях змагались учні шкіл міста віком понад сім років. Назва «Зіркова нотка» говорить сама за себе – у цій номінації були представлені сольні та колективні вокальні номери. «Танцююча зірка» - хореографічна номінація, а «Зірка творчості» відкрила артистичні таланти у сфері літературної творчості та оригінального жанру, театрального та циркового мистецтва.

Багаточисельність учасників та глядачів, чітка послідовність виступів, врахування вікових особливостей конкурсантів та різноплановості номерів, безперервність виступів і ,найголовніше, доброзичлива атмосфера фестивалю, море позитивних емоцій та відгуків дітей та їх батьків - все це свідчить про відмінну організацію клубом "Зоряний" чудового свята, що стало загальноміським парадом юних бердянських талантів!

 

Категорія: Головна | Переглядів: 243 | Додав: Auriga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]