09:28
♥ ❤ Карусель - День Святого Валентина ❤ ♥

 

У п'ятницю 10 лютого в КДЮТ «Зоряний» пройшло цікаве нестандартне заняття під назвою «Карусель». Воно було приурочене до всіма улюбленого свята - Дня Святого Валентина, або Дня всіх закоханих. Це свято прийшло в наше життя з культури англомовних країн, і в Україні з'явився чудовий привід ще раз, під час суворих лютневих морозів і хуртовин, висловити почуття любові і симпатії близьким та рідним. За традицією, на День Святого Валентина, люди дарують один одному милі листівки – «валентинки». А що може бути краще маленького сердечка-подарунка, зробленого з любов'ю своїми руками?

 

Вихованці одразу трьох гуртків клубу - «Початкове технічне моделювання» (керівник Пастух Євген Володимирович), «Аплікація соломкою» (керівник Шерстюк Марина Леонідівна) і «Англійська мова» (керівник Філатова Олена Юріївна) - виявилися залучені в захоплюючий захід, де знадобилися знання і навички, яким навчають у кожному гуртку. Заняття мало змагальний характер - після організаційної частини (оголошення теми заняття, правил змагання і необхідних інструктажів), всі його учасники були розділені на три команди і по черзі проходили етапи виготовлення сувенірів. На гуртку «Початкове технічне моделювання» діти випилювали з фанери заготовки для майбутніх «валентинок», на «Аплікації соломкою» - робили з пофарбованої соломки квіти тюльпана - символу Дня Святого Валентина. Ну а на гуртку «Англійська мова» вихованці складали зворушливі написи до своїх творінь, писали привітання зі святом, вчили побажання близьким на найпоширенішій мові міжнародного спілкування - англійською.

 

Результатами веселою «Каруселі» стали не тільки готові подарунки мамам, бабусям і друзям, а й корисний набутий досвід, а також відмінний передсвятковий настрій всіх учасників!

 

 

 

 

Категорія: Головна | Переглядів: 237 | Додав: StrochkaViktoriia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]