07:36
Фестиваль талантів Бердянська та Приазов’я «Мозаїка сонячних сердець»

20-22 вересня 2019 р. в рамках відзначення 192-річчя м. Бердянськ пройшов ІІІ фестиваль талантів Бердянська та Приазов’я «Мозаїка сонячних сердець» у форматі проекту «Блакитне небо». Цього року родзинкою фестивалю стали виступи учасників у форматі «Керівник-вихованець-колектив». Кожному колективу необхідно було представити 3 концертних номери: сольний виступ керівника, парний виступ – дует керівника і вихованця та колективний виступ.

Залюбки у цьому фестивалі прийняли і представники КДЮТ «Зоряний» Томасова Ольга Олександрівна, Науменко Віктор Олександрович та вихованці Хіценко Анастасія, Грицай Анастасія, Проценко Данило, Мірошниченко Уляна, Беспалько Аліна, Хатько Поліна.

Як зазначив Науменко В.О., що останній раз він виступав на великій сцені майже 30 років назад. І саме для цього заходу він написав нову інструментальну композицію. Тож участь у фестивалі для нього була не менш хвилююча ніж для юних вихованців.

Приємно зазначити, що саме вокально-інструментальний ансамбль «Зоряний» відкривав гала-концерт фестивалю талантів Бердянська та Приазов’я «Мозаїка сонячних сердець».

Фестиваль талантів Бердянська та Приазов’я «Мозаїка сонячних сердець». День 1-й

Фестиваль талантів Бердянська та Приазов’я «Мозаїка сонячних сердець». День 2-й

Фестиваль талантів Бердянська та Приазов’я «Мозаїка сонячних сердець». Гала-концерт

Категорія: Головна | Переглядів: 46 | Додав: clubzorianyi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]