16:58
Фестиваль-конкурс «Україна – мій дім»

 

 

Вихованці КДЮТ «Зоряний» поставили за мету значно розширити географію своїх вдалих виступів, тому представники Бердянська взяли участь в творчому фестивалі, що проходив на гостинній Волинській землі. А саме в четвер 11 жовтня у славетному місті Луцьку пройшов Всеукраїнський відкритий фестиваль-конкурс пісні і танцю національних меншин «Україна – мій дім». Український державний центр позашкільної освіти та Волинський державний центр естетичного виховання організували цей захід з метою популяризації, розвитку та відродження українського мистецтва, збереження та відродження культури України й національних меншин, виявлення спільних джерел розвитку та підтримки культурних здобутків, збереження мови, культури національних меншин, які проживають на території України, ознайомлення з етнічною культурою і традиціями інших народів, виховання підростаючого покоління за народними звичаями.

Основними завданнями фестивалю-конкурсу були виявлення та підтримка юних талантів, прищеплення любові та поваги до українського слова, культурних та духовних набутків українського народу та національних меншин, які проживають в Україні.

Фестиваль проводився у двох номінаціях: вокал (народний, естрадний спів) та хореографія (народний танець). Але учасники фестивалю не тільки співали і танцювали, але й демонстрували яскраве сценічне національне вбрання.

В другій віковій категорії номінації «Вокал» вихованці КДЮТ «Зоряний» Маріанна Дрянєва та Уляна Мірошниченко за майстерне виконання білоруської народної пісні «Касіў Ясь канюшыну» були відзначені дипломом ІІ ступеню Українського державного центру позашкільної освіти.

Вітаємо наших дівчат та іх керівника Ольгу Олександрівну Томасову з призовим місцем!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Переглядів: 302 | Додав: StrochkaViktoriia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]