13:25
День пам’яті воїнів-інтернаціоналістів

 

Час і досі не загоїв рану –

цей одвічний біль Афганістану

 

 

15 лютого о 1700 у фойє КДЮТ «Зоряний» відбувся масовий захід до Дня пам’яті воїнів-інтернаціоналістів.

 

У минулому сторіччі Україна була частиною іншої держави. Країна, яка існувала понад 70 років, брала участь у багатьох військових конфліктах по всьому світу. Один з них був у Афганістані. Афганська війна тривала від грудня 1979 року до лютого 1989 року. Участь у цій війні коштувало Україні життя тисяч солдат і офіцерів, здоров’я десятків тисяч військових. 15 лютого 1989 року з Афганістану було виведено останній миротворчий батальйон. В Україні «День вшанування учасників бойових дій на території інших держав», встановлений Указом Президента незалежної України №180/204 від 11 лютого 2004 р.; відзначається щорічно 15 лютого.

 

Воїни-інтернаціоналісти – чоловіки, які в самому центрі гарячої точки героїчно намагаються погасити конфліктну ситуацію, яку вирішити по-іншому – дипломатично, мирним шляхом – немає можливості.

 

Завідувач ОМВ Шерстюк Марина Леонідівна запросила на зустріч з вихованцями гуртків воїна-інтернаціоналіста, учасника бойових дій в Афганістані, методиста та керівника гуртка військово-патріотичного напрямку Олега Альбертовича Дрянєва. Він розповів дітям про себе, свою сім’ю, про вплив війни на людське життя, про ціну миру та пам'яті про загиблих.

 

 

 

 

Категорія: Головна | Переглядів: 227 | Додав: Auriga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]