13:09
«Бердянську даруємо творчість»

10 вересня 2015 року в КДЮТ «Зоряний» відкрили вже традиційну виставку «Бердянську даруємо творчість». Основна мета заходу - виявлення та підтримка талановитих дітей, презентація їх талантів та досягнень, популяризація дитячої та юнацької творчості.

У виставці взяли участь не лише діти, які займаються у багатьох гуртках клубу, але й учні ЗОШ №7, ЗОШ №13, а також вихованці дитячого садка № 37 «Пізнайко» - тобто усі заклади-партнери Бердянського освітнього округу № 1. Активна співпраця загальноосвітніх, позашкільних та дошкільних закладів є основою для впровадження в життя сучасного суспільства принципів безперервної освіти протягом усього життя успішної людини.

З 1 по 15 вересня – «гарячий» час для викладацького складу клубу. З метою залучення дітлахів до корисного та розвиваючого дозвілля, в клубі проходять дні відкритих дверей, на яких викладачі різних гуртків проводять майстер-класи для всіх охочих долучитися до творчості і розкрити власні таланти та здібності. Тож, запрошуємо до Клубу дитячої та юнацької творчості «Зоряний»!

Переглядів: 252 | Додав: Auriga | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]