09:54
«ABC-land»

З 01-15.06.2016р. на базі КДЮТ «Зоряний» працював мовний табір денного перебування «ABC-land», метою організації якого було – показати дітям інший, відмінний від шкільного стиль викладання, де акцент ставиться на практичну частину і знання, які можна застосувати пізніше і в інших ситуаціях, проведення серії занять і тренінгів для розвитку та стимулювання зацікавленості дітей до вивчення англійської мови, підтримка обдарованих дітей та реалізація принципу національної програми надання рівного доступу до якісної освіти вихованців клубу. Основними задачами роботи мовного табору денного перебування «ABC-land» були:

  • розширити можливості вихованців в мовній практиці англійською мовою, навчання і професійну орієнтацію вихованців;
  • сформувати обґрунтовану мотивацію до вивчення англійської мови;
  • підготувати вихованця до умілого практичного застосування англійської мови в типових ситуаціях мовлення;
  • задовольняти моральні та інтелектуальні потреби вихованців, розвивати їх розумові та творчі здібності у мистецтві, танцях, акторській грі, співі, навчити грамотно відноситися до оточуючого середовища.

Мовний табір денного перебування був сформований з учнів 4-5 класів ЗОШ№7 та ЗОШ№13, дітей 2004-2006 р.н. Було організовано 2 загони по 12 вихованців. Цього року у роботі мовного табору були задіяні двоє студентів-волонтерів БДПУ.

Заняття проводилися у цікавій організаційній формі з використанням комунікативного методу, змістовна частина спрямована як на повторення вивченого, так і на засвоєння нових знань, не передбачених шкільною програмою.

Головними напрямками роботи мовного табору були практика усного та писемного мовлення в типових ситуаціях спілкування та робота по моральному, естетичному, екологічному, фізичному вихованню, формуванню здорового способу життя. Учасники мовного табору «ABC-land» протягом роботи мали можливість ознайомитись із сферами англійської мови, адаптованими до вікових особливостей, набути практичних умінь та вдосконалити мовні навички, набуті у школі.

Робота здійснювалася за планом, затвердженим начальником мовного табору денного перебування «ABC-land».

 

 

Категорія: Головна | Переглядів: 285 | Додав: Auriga | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]