Главная » Архів матеріалів

 

В суботу 8 квiтня  працівники КДЮТ «Зоряний» підтримали проведення загальноміських заходів з благоустрою та взялися за прибирання території біля закладу. Колектив клубу сподівається, що чистий палісадник, акуратні зелені рослини, побілені бордюри сприятимуть радісному весняному настрою всіх бердянців та привчать до чистоти не тільки гуртківців, але і всіх мешканців мікрорайонів АКЗ і РТС.

 

 

 

... Читати далі »

Просмотров: 52 | Добавил: Auriga | Дата: 11.04.2017 | Комментарии (0)

 

Щорічний всеукраїнський гуманітарний конкурс-виставка «Космічні фантазії» надає можливість учням та вихованцям загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів України розвинути творчі здібності, зацікавити у дослідженнях Космосу, підвищити знаня у галузі природничих та гуманітарних наук, продемонструвати високий рівень своїх творчих робіт та різноманітність в техніці їх виконання. Конкурс сприяє реалізації творчого потенціалу підростаючого покоління. На обласний етап було надіслано більш ніж 1200 різноманітних робіт, 65 з яких – з Бердянська. КДЮТ «Зоряний» на «Космічних фантазія ... Читати далі »

Просмотров: 85 | Добавил: Auriga | Дата: 11.04.2017 | Комментарии (0)

 

22 березня 2017 року у Бердянську пройшов зональний тур обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування «Спадщина». Цей захід щорічно проводиться Управлінням молоді, фізичної культури та спорту Запорізької обласної державної адміністрації та обласним центром патріотичного виховання молоді. Метою конкурсу є формування у молоді патріотизму, національної гідності та підтримка обдарованої, талановитої молоді. Завданням конкурсу є привернення суспільної уваги до проблеми патріотичного та духовного виховання молоді; надання можливості представникам талановитої молоді реалізувати свій творчий потенціал. Вихованці КДЮТ «Зоряний» вже не вперше беруть участь у «Спадщині» та отримують високу оцінку власної творчості. Цього року вокально-інс ... Читати далі »

Просмотров: 45 | Добавил: Auriga | Дата: 11.04.2017 | Комментарии (0)

 

7 березня 2017 року у КДЮТ «Зоряний» відбувся захід приурочений до улюбленого весняного свята – Міжнародного жіночого дня. Вихованці Томасової Ольги Олександрівни, під її керівництвом, влаштували концерт-подарунок для усіх жінок – педагогів, мам, бабусь та дівчат.

Зі сцени лунали щирі вітання, слова подяки та любові, прекрасні пісні та інструментальні композиції.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 березня 2017 року педагогічний колектив КДЮТ «Зоряний» у повному складі взяв участь у фестивалі талантів «Зоряна мить освітян», який пройшов у стінах ЦДЮТ та був присвячений Міжнародному жіночому Дню 8 березня. Концертна програма заходу складалася з яскравих номерів, які підготували представники освітніх закладів міста Бердянська.

Керівники гуртків КДЮТ «Зоряний» отримали надзвичайне задоволення не лише від перегляду концерту, але й від власного виступу, що дав нашим педагогом можливість проявити свої вокальні дані та неабиякі артистичні здібності.

&n ... Читати далі »

Просмотров: 71 | Добавил: StrochkaViktoriia | Дата: 08.03.2017 | Комментарии (0)
« 1 2 3 4 5 6 ... 24 25 »