Головна » Архів матеріалів

Творімо й витворяємо9 квітня 2015 року керівники та вихованці гуртків клубу «Зоряний» провели розважально-розвиваючу програму «Творімо й витворяймо!» для учнів та класних керівників ЗОШ № 7 та ЗОШ № 13 у межах роботи Бердянського освітнього округу № 1.

Творімо й витворяємоГоловною метою цього веселого та повчального заходу було залучення якомога більшої кількості дітей мікрорайонів АКЗ та РТС до цікавого та корисного та дозвілля, доведення важливості якісної позашкільної освіти для виховання та розвитку підростаючого покоління. Серед 25 різноманітних гурткових напрямків клуба «Зоряний» кожна дитина може знайти собі заня ... Читати далі »

Переглядів: 207 | Додав: Auriga | Дата: 15.04.2015 | Коментарі (0)

Національно-патріотична складова є невід'ємною частиною у вихованні юних громадян нашої країни. Вже більше 10 років поспіль навесні проходить патріотичний фестивал "Спадщина". Формування патріотизму та національної гідності, підтримка талановитої молоді є головною метою цього обласного конкурсу творчості. В ньому можуть реалізувати свій творчий потенціал учасники віком від 14 до 35 років, які присвятили себе танцювальному та вокальному напрямка мистецтва.

20 березня у міському палаці культури Бердянська у відбірковому зональному турі конкурсу взяли участь вихованці гуртка "Основи сценічного руху та хореографії" (керівник Олексенко Д.М.). Хореографічна композиція "Жди меня" у виконанні Смоліної Єлизавети, Бортник Юлії та Олексенко Дар'ї не залишила байдужим фахове журі та посіла перше ... Читати далі »

Переглядів: 131 | Додав: Auriga | Дата: 23.03.2015 | Коментарі (0)

Вже котрий рік поспіль клуб «Зоряний» приймає активну участь у Всеукраїнському гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії», що проводиться на базі Запорізького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані». Цього року було подано понад 1100 різноманітних за формою і змістом робіт учнів та вихованців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з районів та міст Запорізької області. Вихованцями клуба та їх керівниками було відіслано на розгляд журі 9 робіт на космічну тематику. За підсумками оцінювання оригінальності, майстерності виконання та сміливості художньої ідеї 4 роботи гуртківців були визначені переможцями та призерами обласного етапу. Перше місце у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» з робото ... Читати далі »

Переглядів: 135 | Додав: Auriga | Дата: 19.03.2015 | Коментарі (0)

Звёздный голос6 марта, в преддверии светлого весеннего праздника – Международного женского дня, в нашем клубе прошло мероприятие, которое стало подарком для самых дорогих и любимых мам и бабушек юных воспитанников «Зоряного». Участники кружка «Вокал» под руководством Ольги Александровны Томасовой решили продемонстрировать свои певческие таланты и поучаствовать в песенном конкурсе «Звездный голос».

Звёздный голосВсе участники получили грамоты за красочное выступление и аплодисменты от благодарных зрителей. По ... Читати далі »

Переглядів: 175 | Додав: Auriga | Дата: 18.03.2015 | Коментарі (0)

Как Бараш Новый год встречал29 декабря в преддверии года Овцы в КДЮТ «Звёздный» для всех детей и взрослых микрорайонов АКЗ и РТС прошло театрализованное представление «Как Бараш Новый год по-человечески встречал».

Как Бараш Новый год встречалВ ярком шоу участвовали не только живые артисты – юные певцы и танцоры, дед Мороз и Снегурочка, леди Лошадь и Барашка, но и кукольные персонажи из всеми любимого мультфильма «Смешарики». Песни, танцы и весёлые конкурсы порадовали и зрителей, и участников веселого праздника. И конечно, никто не остался без сладкого угощения, которое по доброй традиции передал ребятам депутат Бердянс ... Читати далі »

Переглядів: 173 | Додав: Auriga | Дата: 09.01.2015 | Коментарі (0)
« 1 2 ... 23 24 25 26 27 ... 33 34 »