Головна » Архів матеріалів

Національно-патріотична складова є невід'ємною частиною у вихованні юних громадян нашої країни. Вже більше 10 років поспіль навесні проходить патріотичний фестивал "Спадщина". Формування патріотизму та національної гідності, підтримка талановитої молоді є головною метою цього обласного конкурсу творчості. В ньому можуть реалізувати свій творчий потенціал учасники віком від 14 до 35 років, які присвятили себе танцювальному та вокальному напрямка мистецтва.

20 березня у міському палаці культури Бердянська у відбірковому зональному турі конкурсу взяли участь вихованці гуртка "Основи сценічного руху та хореографії" (керівник Олексенко Д.М.). Хореографічна композиція "Жди меня" у виконанні Смоліної Єлизавети, Бортник Юлії та Олексенко Дар'ї не залишила байдужим фахове журі та посіла перше ... Читати далі »

Переглядів: 127 | Додав: Auriga | Дата: 23.03.2015 | Коментарі (0)

Вже котрий рік поспіль клуб «Зоряний» приймає активну участь у Всеукраїнському гуманітарному конкурсі «Космічні фантазії», що проводиться на базі Запорізького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді «Грані». Цього року було подано понад 1100 різноманітних за формою і змістом робіт учнів та вихованців загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів з районів та міст Запорізької області. Вихованцями клуба та їх керівниками було відіслано на розгляд журі 9 робіт на космічну тематику. За підсумками оцінювання оригінальності, майстерності виконання та сміливості художньої ідеї 4 роботи гуртківців були визначені переможцями та призерами обласного етапу. Перше місце у номінації «Декоративно-ужиткове мистецтво» з робото ... Читати далі »

Переглядів: 130 | Додав: Auriga | Дата: 19.03.2015 | Коментарі (0)

Звёздный голос6 марта, в преддверии светлого весеннего праздника – Международного женского дня, в нашем клубе прошло мероприятие, которое стало подарком для самых дорогих и любимых мам и бабушек юных воспитанников «Зоряного». Участники кружка «Вокал» под руководством Ольги Александровны Томасовой решили продемонстрировать свои певческие таланты и поучаствовать в песенном конкурсе «Звездный голос».

Звёздный голосВсе участники получили грамоты за красочное выступление и аплодисменты от благодарных зрителей. По ... Читати далі »

Переглядів: 168 | Додав: Auriga | Дата: 18.03.2015 | Коментарі (0)

Как Бараш Новый год встречал29 декабря в преддверии года Овцы в КДЮТ «Звёздный» для всех детей и взрослых микрорайонов АКЗ и РТС прошло театрализованное представление «Как Бараш Новый год по-человечески встречал».

Как Бараш Новый год встречалВ ярком шоу участвовали не только живые артисты – юные певцы и танцоры, дед Мороз и Снегурочка, леди Лошадь и Барашка, но и кукольные персонажи из всеми любимого мультфильма «Смешарики». Песни, танцы и весёлые конкурсы порадовали и зрителей, и участников веселого праздника. И конечно, никто не остался без сладкого угощения, которое по доброй традиции передал ребятам депутат Бердянс ... Читати далі »

Переглядів: 167 | Додав: Auriga | Дата: 09.01.2015 | Коментарі (0)

З 3 по 7 листопада 2014 року Департаментом освіти і науки облдержадміністрації та комунальним закладом «Запорізький обласний центр художньо-естетичної творчості учнівської молоді» Запорізької обласної ради було проведено Обласний очно-заочний конкурс дитячої та юнацької творчості «Країна моя – Україна». Загальною метою цього заходу було формування у молодого покоління високих моральних цінностей, почуттів патріотизму, виховання любові до Батьківщини, до рідного краю, до свого народу, сприяння подальшому розвитку літературного, образотворчого та фото мистецтв серед учнівської молоді. Конкурс відбувся за такими номінаціями: фотоаматорство, образотворче мистецтво, літературна творчість.

На розгляд журі було представлено 984 авторські учнівські роботи. Проведення конкурсу дозволило оцін ... Читати далі »

Переглядів: 208 | Додав: Auriga | Дата: 10.12.2014 | Коментарі (0)
« 1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 30 31 »