17:11
28 квітня – Всесвітній день охорони праці

 

За ініціативи Міжнародної організації праці, заснованої у 1919 році, однією із найстаріших міжнародних міжурядових організацій, завданням якої є привернення уваги світової спільноти до питань охорони праці та смертності працівників на робочому місці, боротьба з бідністю і безробіттям, заборона дитячої праці, щорічно 28 квітня, починаючи з 2002 року, понад 100 країн світу відзначають Всесвітній день охорони праці. Ідея проведення Всесвітнього дня охорони праці бере початок від Дня пам’яті загиблих працівників, уперше проведеного американськими та канадськими трудящими в 1989 році в пам’ять про працівників, які загинули та отримали травму на виробництві. Наша держава також підтримала цю ініціативу і відповідно до Указу Президента від 18.08.2006 №685/2006 визначила 28 квітня як День охорони праці в Україні. Девіз Дня охорони праці цьогоріч - «Захищене і здорове покоління».

В 2018 році до відзначення Всесвітнього Дня охорони праці залучився і КДЮТ «Зоряний», з метою привернення уваги суспільства, у тому числі свідомо-активної молоді до існуючих проблем у сфері охорони праці, виховання культури безпечної праці на виробництвах України у підростаючого покоління, як майбутніх роботодавців та працівників, а також популяризації превентивних методів запобігання нещасним випадкам на виробництві та професійним захворюванням.

Протягом двох останніх тижнів квітня педагогічними працівниками було організовано тематичні заходи відповідно затвердженого плану. Керівниками гуртків проведено виховні бесіди з вихованцями: «Охорона праці молодих працівників. Права та обов’язки», «Я за здоровий спосіб життя! А ти?».

Керівником гуртка «Хореографія» Гончаровою Світланою Павлівною проведено спортивний флешмоб «Захищене і здорове покоління».

У закладі оновлено куточки безпеки життєдіяльності та стенди з питань охорони праці.

Разом з профспілковим комітетом проведено цільову перевірку стану охорони праці та безпеки життєдіяльності, на підставі якої складено відповідний протокол.

Переглядів: 174 | Додав: StrochkaViktoriia | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]