Pastuh YevgenyiКерівник: Пастух Євгеній Володимирович.

 

Особистий блог керівника гуртка

 

Робота гуртка дає можливість поширювати цей улюблений учнівською молоддю вид технічної творчості, масовий вид спорту, який ефективно допомагає ознайомитися майбутньому поколінню зі світом авіації.

На заняттях у гуртках конструювання повітряних зміїв впродовж  навчання вихованців ознайомлюють з історією виникнення і розвитку повітряних зміїв, з конструкцією повітряного змія, призначенням вузлів, деталей, аеродинамічними характеристиками. Гуртківці вчаться читати креслення, самостійно креслити та за власним задумом виготовляти моделі,  що сприяє розвитку просторової уяви.  Вихованці будують повітряних зміїв, зміїв-вертольотів, бумеранги та інші конструкції.

Головне у практичній роботі гуртка – проведення льотних випробувань моделей, тренувальних запусків та участь у змаганнях.

Для розвитку творчих здібностей гуртківців проводяться конкурси та захисти проектів, їх знайомлять з елементами вирішення конструкторських задач, а також заохочують до участі у конкурсах і виставках науково-технічної творчості.

Значна увага приділяється подальшому розвитку творчих здібностей вихованців. Вони продовжують ознайомлення й набуття практичних навичок у вирішенні конструкторських задач різними методами та прийомами роботи.