Головна » Гурткова робота

Томасова

 

 

 

 

 

 

Керівник: Томасова Ольга Олександрівна

Освітній блог керівника гуртка

Основні завдання гуртка Вокальний ансамбль "Зоряний": розкриття творчих здібностей і формування художньо-естетичного смаку; придбання навичок сценічної діяльності з колективними та індивідуальними концертними номерами.

Вокальний спів сприяє координуванню слуху і голосу, розвитку вокально-технічних навичок, допомагає навчити дітей аналізувати музичні твори (відрізняти їх за жанром, змістом і ін.).

Гурток налічує 3 групи: початкового рівня (вік учнів 8-10 років), основного рівня (вік учнів 12-18 років) та вищого рівня.

Кожна вокальна група займається за своєю програмою. Всі вони адаптовані керівником гуртка згідно вікових особливостей, інтересів і здібностей вихованців.

Щорічно підбирається і складається репертуар для проведення клубних і міських культурно-масових заходів. Беручи в них участь, гуртківці, крім співу, вчаться і артистичній майстерності, яке розвиває в них сміливість, характер, почуття володіння аудиторією і т. п.

 

Матеріали виступу на обласному семінарі "Залучення дітей до процесу активного самопізнання у гуртках декоративно-прикладної творчості"