Участь Клименко О.О. в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу педагогічних працівників закладів позашкільної освіти "Джерело творчості" в номінації "Керівник гуртка - 2021"

Участь Томасової О.О. в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу педагогічних працівників закладів позашкільної освіти "Джерело творчості" в номінації "Керівник гуртка - 2020"

Участь в обласній виставці "Освіта Запорізького краю - 2018" керівника гуртків "Природа і фантазія", "Маленький розумник" Алексеєнко І.В. з презентацією досвіду "Сенсорний розвиток молодших школярів" (2018 р.)

Участь в обласній виставці "Освіта Запорізького краю - 2017" керівника гуртків "Мистецтво нашого народу", "Моделювання іграшок-сувенірів" Терешиної О. В. з презентацією досвіду "Формування компетентностей особистості у позашкільному навчальному закладі засобами декоративно-ужиткового мистецтва" (2017 р.)

Участь в обласній виставці "Освіта Запорізького краю - 2017" керівника гуртків "Початкове технічне моделювання", "Конструювання повітряних зміїв", "Авіамоделювання" Пастуха Є. В. з презентацією досвіду "Досвід використання нестандартних форм занять в гуртках науково-технічного напрямку" (2017 р.)

Участь в Обласній виставці «Освіта Запорізького краю» керівника гуртків «Аплікація соломкою» та «Плетіння з соломки» Шерстюк М. Л. з презентацією досвіду «Особистісно-діяльнісний підхід як запорука результативності навчально-виховного процесу» (2016р.)

Участь в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів “Джерело творчості” - Шерстюк М. Л. (2016р.)

Участь керівника гуртка Терешиної О. В. в обласному конкурсі рукописів, навчальних програм та навчальної літератури з науково-технічного напряму позашкільної освіти у номінації «Навчально-методичний посібник» з розробкою «Моделювання іграшок-сувенірів: основи» (лауреат) (2015р.)

Участь в Обласному конкурсі на кращі навчальні програми, навчально-методичні посібники та методичні розробки з початково-технічного та інформаційно-технічного профілів науково-технічного напряму позашкільної освіти у номінації «Методичні розробки з виробничо-технічного профілю» переміг керівник гуртка Пастух Є. В з навчально-методичним посібником «Нестандартні форми заняття в практиці роботи гуртків ПТМ» (2014р.)