Головна » Природа і фантазія
 
Уже традиційно 1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей – прекрасне свято радості та надії. У цей день звідусіль лунає запальна музика, лунають теплі слова привітань та побажань, а в повітрі пахне солодкою ватою. До цієї атмосфери долучилися і вихованці КДЮТ «Зоряний», які подарували глядачам свої найкращі вокальні, інструментальні та хореографічні номери. А керівники гуртків провели різноманітні майстер-класи з декоративно-ужиткового мистецтва. Керівник гуртка «Природа і фантазія» Алексеєнко І.В. вчила дітей робити квіти з шишок, які вони розфарбовували в улюблений колір.
За підсумками участі в обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-виставки «Перші кроки технічної творчості» робота, вихованки гуртка «Природа і фантазія», Сухініної Валерії «Затишок рідного дому» була відзначена дипломом ІІ ступеня.
Протягом квітня 2017 року проходив Обласний фестиваль писанок «Писанковий рай». Для участі у конкурсі, вихованка гуртка Тригуб Дар’я сплела з газетних трубочок великодній кошик, який наповнила яйцями, виконаними в техніці декупаж. За підсумками конкурсу-фестивалю робота «Пасхальна курочка» посіла І місце.
Взяли участь в обласному конкурсі-виставці з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край". На розгляд суддів була представлена скульптурна композиція «Голубки» вихованки гуртка Александрової Аліни.
Взяли участь в обласному конкурсі ялинкових прикрас «Моя новорічна мрія». За підсумками конкурсу роботи Сухініної Валерії «Свято на порозі» та «Різдвяний янгол» посіли І та ІІ місця.
4 січня відбулася театралізована вистава «Новорічні гастролі Бременських музикантів», яка перенесла глядачів у світ казки. Крім традиційних образів Снігуроньки та Діда Мороза, публіку дивували своєю грою такі персонажі, як Бременські музиканти, русалки, сищики та відьма. Наприкінці свята усі діти отримали солодкі подарунки.
19 грудня вихованці клубу святкували не лише День Святого Миколая, а й урочисте відкриття ялинки. Це свято – одне з найулюбленіших, адже кожна дитина знає, що у цю святкову ніч Святий Миколай приносить їм подарунки, які залишає під подушкою. Справжню атмосферу свята створили ведучі, які були в образах чортиків та янголів. Діти не лише повеселилися, а й отримали солодкі призи. Також за підсумками конкурсів, що пройшли з вересня місяця, вихованки гуртка Александрова Аліна та Риженкова Вероніка були нагороджені грамотами та солодощами. Керівники гуртків також отримали грамоти та заохочення за сумлінне навчання та виховання підростаючого покоління. Свято відбулося за підтримки депутатів міської ради Безверхого В. П., Северіної Г. С., Букала С. І. та голів комітетів мікрорайонів АКЗ та РТС Бокача В. В. та Кальчева В. М. відповідно.
12 грудня було проведено відкрите заняття на тему «Традиції зустрічі Нового року в різних країнах. Виготовлення вітальних листівок». На занятті вихованці гуртка вирушили у віртуальну навколосвітню подорож і дізналися про особливості та традиції святкування Нового року в таких країнах, як Китай, Японія, Англія, Франція, Італія. Створили вітальні листівки для своїх рідних.
19 листопада у Палаці культури «Орбіта» пройшов обласний етап конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна». Для участі у конкурсі, вихованка гуртка Александрова Аліна виконала композицію з мушель «А хризантеми знай собі – цвітуть». За підсумками виставки-конкурсу ця робота посіла ІІ місце.
Традиційно у світлий день Покрови Пресвятої Богородиці ми відзначаємо День українського козацтва. Цей факт – символічний та знаковий, адже з давніх-давен саме Богородиця є покровителькою українського козацтва. Напередодні свята, 13 жовтня, відбулася концертно-розважальна програма для вихованців гуртків КДЮТ «Зоряний». Діти мали змогу позмагатися у силі, кмітливості та спритності.
30 вересня відбувся концерт, присвячений Дню вчителя. Це свято запам’ятається глядачам надовго, адже педагоги постали перед ними у незвичних образах. Усі керівники гуртків разом із вихованцями підготували дуже цікаві, яскраві та оригінальні музичні номери. Фінальна пісня вихованців КДЮТ «Зоряний» стала найкращим привітанням для педагогів з професіональним святом.
18 вересня на майданчику перед КДЮТ «Зоряний» відбулося свято з нагоди дня міста «Бердянськ – місто радості». Чудовий настрій жителям мікрорайонів АКЗ та РТС створили вокальні, інструментальні та хореографічні номери вихованців гуртків. «Родзинкою» свята стали пірати. Діти із захопленням приймали участь в піратських змаганнях та конкурсах.
17 вересня відбувся урочистий захід, присвячений Дню міста. Виставка, у якій взяли участь усі позашкільні та шкільні заклади, проходила на площі Єдності. З самого ранку мешканці та гості міста могли споглядати нову експозицію найкращих робіт гуртківців. Особливий настрій та захоплення гостям виставки подарували вихованці гуртків КДЮТ «Зоряний», які були переодягнені в костюми героїв сучасних мультфільмів. Усі охочі могли сфотографуватися з ними на пам’ять. У рамках виставки проводилися майстер-класи з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтв. Кожен гість виставки міг створити власними руками янгола з соломи, м’яку іграшку, сувенір з паперу та декупаж мушлі.
З 10 травня по 20 жовтня 2016 року проводився обласний фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Подаруй мені казку» у рамках Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Урок казки». Для участі у конкурсі, вихованка гуртка Риженкова Вероніка виконала роботу з пшона «Лінивому жити весело, а їсти нічого». За підсумками обласного етапу фестивалю-конкурсу ця робота була відзначена дипломом ІІ ступеня у номінації декоративно-ужиткове мистецтво «Золоті ручки».
4 червня 2016 на майданчику біля ТЦ «ДельМар» мала місце благодійна акція «Розумні діти». Основними завданнями заходу були: збір коштів на придбання медичного обладнання для Бердянського пологового будинку; привернення уваги громадськості до проблем сучасної освіти; виявлення творчого потенціалу та навичок у дітей. До участі в акції були запрошені керівники гуртків КДЮТ «Зоряний», які проводили майстер-класи для гостей та мешканців міста. Керівник гуртка «Природа і фантазія» Алексеєнко І.В. проводила майстер-клас на тему «Декупаж мушель».

  Взяли участь в обласному етапі Всеукраїнсього конкурсу-виставки "Початкове технічне моделювання". Робота Сухініної Валерії "На крилах щастя" посіла І місце у номінації "Іграшка з елементами електроніки".

Колективна робота "Сова" посіла І місце в обласному конкурсі-виставці з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край".
Взяли участ в обласному етапі всеукраїнсього гуманітарного конкурсу-виставки "Космічні фантазії". Робота Німої Вікторії "Рівнодення" була відзначена дипломом І ступеня.

природа и фантазияприрода и фантазияУчастие в концертной программе «Звёздные старты».

природа и фантазияИзготовление коллективной выставочной работы.

природа и фантазияКо дню учителя дети изготавливали розы из азовских ракушек.

природа и фантазияКружковцы с руководителем приняли участие в общегородском празднике, посвященном дню туризма.

природа и фантазияприрода и фантазияВ сентябре кружковцы с руководителем ходят в походы выходного дня для сбора материалов.

природа и фантазияПерья – благодатный материал для аппликации.