аплікація соломкоюГотуємося до Великодня. Виготовляємо сувеніри для рідних і друзів

аплікація соломкоюРобота Іванової Лізи "Добридень, пташко" була відправлена ​​на конкурс НТМ в Запоріжжя.

аплікація соломкоюНа день св. Валентина пройшло заняття-свято, на якому діти грали, розгадували загадки, дізнавалися щось нове про історію свята.

Не обійшлося і без творчого завдання. Гуртківці виготовили валентинки, якими вони обмінялися один з одним. Не забули також і викладачів "Зоряного". Кожному з них хлопці теж подарували валентинку, зроблену своїми руками на святковому занятті.
аплікація соломкоюаппликация соломкой

аплікація соломкоюПрийняли участь в обласному конкурсі "Космічні фантазії". Робота Коваленко Саші "Фея Місяця" відзначена дипломом І ступеня.

аплікація соломкоюВесело зустріли на гуртку Новий рік. Було і святкове чаювання, і гри, і дискотека. аплікація соломкоюаплікація соломкою

аплікація соломкоюаплікація соломкоюУчасть гуртка в "Зоряних стартах". Сценка "Курйозний показ".

аплікація соломкою17 вересня в День міста пройшла виставка творчих досягнень, на якій жителі і гості міста могли гідно оцінити роботи гуртківців.

аппликация соломкойРобота Христича Данила і Писарева Дениса "Песик" стала найкращою в області конкурсі НТМ і була відібрана для участі у всеукраїнському конкурсі.

аппликация соломкойПереможці міського конкурсу етапу конкурсу "Люби і знай рідний край" взяли участь в обласному етапі, де було високо оцінено майстерність гуртківців.

аппликация соломкойПереможцем обласного конкурсу стала Ляш Вікторія зі своєю роботою "Джерела духовності" (диплом І ступеня); також дипломами ІІ ступеня відзначені робота Онищук Олександри "Іриси" і колективна робота "Лілеї и дельфініум".

аппликация соломкойУ березні на гуртку пройшли змагання в майстерності. Переможцями стали Кравченко Даша, Іванова Віка і Ляш Віка. аппликация соломкой

аппликация соломкойПрийняли участь в обласному конкурсі "Космічні фантазії". Робота Христича Данила і Короткої Саші "Зореліт моєї мрії" відзначена дипломом ІІ ступеня.

аппликация соломкойНапередодні Нового року відкрилася творча майстерня, де діти робили аплікації з соломки символу 2013 року.

аппликацияаппликацияУчасть у концертній програмі «Зоряні старти».


аппликацияВиготовлення виставкової роботи вимагає індивідуального підходу.


аппликацияДо Дня вчителя відкрилася майстерня з виготовлення подарунків.


аппликацияГуртківці з керівником взяли участь в загальноміському святі, присвяченому дню туризму.


аппликацияаппликацияВиставка до 185-річчя м. Бердянська. Картина «Місто моє рідне Бердянськ» була подарована губернатору Запорізької області.


аппликацияПід час днів відкритих дверей проводилися майстер-класи для школярів.


аппликацияВ кінці року кращі гуртківці отримали призи та грамоти.


аппликацияРозробляємо українську тематику.


готовимся к Пасхеготовимся к ПасхеГотовимся к Пасхе.


мастерская Деда МорозаРобота новорічних майстерень. Виготовлення символу 2012 року.


космические фантазии15 грудня 2012 року була відправлена робота Брежнєвої Аліни для участі у всеукраїнському гуманітарному конкурсі "Космічні фантазії".


Звёздные талантыПереможець конкурсу «Зоряні таланти 2011» Романенко Андрій зі своєю групою підтримки.


День защиты детейУчасть гуртківців у заході, присвяченому Дню захисту дітей.