Главная » Культура речи и общения

 

Шевченківське слово – мовами світу

Шевченківське слово - мовами світуУ 2014 році Україна і світова спільнота відзначє 200 - річчя від дня народження видатного сина українського народу - Тараса Григоровича Шевченка. Тож, з нагоди святкування цієї дати у рамках проекта «Натхненні Кобзарем» вихованці гуртків «Англійська мова» та «Культура мови та спілкування» КДЮТ «Зоряний» підготовили інформаційну стінівку, в якій трьома мовами – українською, англійською та російською – описали життєвий та творчий шлях великого поета, письменника та громадянина нашої країни.

Моніторинг друкованих та Інтернет-джерел, пошук інформації, тобто вся теоретична підбірка біографічних матеріалів до виконання гурткового проекту «ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ СЛОВО – МОВАМИ СВІТУ» здійснювались вихованцями гуртка Виборновою Тетяною, Бурул Ясамін, Ляш Вікторією, Повх Вікторією.

Практичний етап виготовлення стіннівки здійснювали Кравцова Дарина та Сапроненко Анастасія. Дизайн та оформлення – результат творчості дівчат. По закінченню роботи над проектом інформаційну стіннівку було вивішено для ознайомлення всіма гуртківцями нашого клубу.

Шевченківське слово - мовами світу

Свято наближаєтьсяСВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

 
То наближається казкове свято,
Нового року світла йде пора.
До нього всі готуються завзято,
Тому роботи в кожного – гора!

 

На протязі грудня місяця 2013 року вихованці гуртків «Англійська мова» та «Культура мови та спілкування» КДЮТ «Зоряний» брали активну участь у підготовці та проведенні загальноклубних та внутрішньогурткових заходів новорічно-різдвяного циклу.

Свято наближаєтьсяГуртківці із захопленням прикрашали кабінет, у якому проводяться заняття, щоб створити чарівний передсвятковий настрій. При чому багато з новорічних прикрас вони створили власноруч. Так у гуртку запрацювала «Майстерня Діда Мороза», де вихованці виготовили яскраві «сніжинки».

А молодші дітлахи зробили гірлянду для ялинки, яка засяяла вогниками 18 грудня у фойє КДЮТ «Зоряний».

Свято наближаєтьсяУ своєму виробі вони підкреслили тематику гуртка «Англійська мова», тому на святковій ялинці красується гірлянда з літер англійської абетки.

А також вихованці гуртка «Англійська мова» із нетерпінням чекали на Святого Миколая, у ролі якого 19 грудня 2013 року виступав депутат міськради ВолодимирПетрович Безверхий.

 
Створіть же диво ви самі для себе
Й прилине чарівник з ясних доріг,
Й засяє світла зірка серед неба.
Тоді вже й казка прийде на поріг!

 

Новогоднее чаепитие30 декабря 2013 года на кружке "Культура речи и общения" состоялось праздничное новогоднее чаепитие. Воспитанники кружка и руководитель попрощались со старым годом, пообещав увидеться в Новом и провести его так же плодотворно и весело.
Новогоднее чаепитиеНовогоднее чаепитие
Новогоднее чаепитиеНовогоднее чаепитие
Новогоднее чаепитие

Зоряні талантиУчасть вихованців гуртків «англійська мова» та «культура мови та спілкування» У презентаційному загальноклубному проекті «зоряні таланти».

Презентацію гуртків мовознавчого направлення вихованці та керівник гуртків вирішили представити у вигляді гумористичного дефіле. Окрім безпосереднього вивчення предметів та поглиблення знань з лінгвістичних дисциплін, діти, які займаються у КДЮТ «Зоряний», мають змогу розвивати акторські здібності, вміння спілкуватися та отримувати задоволення від власної творчості.

Зоряні талантиЦикл презентаційно-виховних заходів проводився переважно для учнів середнього шкільного віку найближчих шкіл. Саме тому у виступі гуртків «Англійська мова» та «Культура мови та спілкування» брали участь вихованці одного віку із глядачами.

Блискуче та невимушено пройшли імпровізованим «подіумом» учні ЗОШ № 7 Богатирьова Марія, Савельєва Ганна, Зінченко Оксана, Євдокимов Денис, Коротченко Ганна. Не менш цікавим виявився виступ дівчат-«моделей» від ЗОШ № 13 Бурул Ясамін, Сапроненко Анастасії, Повх Вікторії, Кравцової Дарини та Ляш Вікторії.

Наприкінці виступу, після останнього виходу «моделей», кожен глядач міг взяти участь у кумедному конкурсі, в якому знання літер англійської абетки було недостатньо! Кожна пара конкурсантів під оплески та підказки однокласників була повинна показати певну англійську літеру за допомогою рук, ніг або взагалі всім тілом.

Зоряні таланти