Головна » Англійська мова

 

Хеллоуін-2017 в групах гуртка «Англійська мова» КДЮТ «Зоряний».

 

Щороку гуртківці клубу «Зоряний», що захоплюються вивченням іноземних мов, з нетерпінням чекають на останній тиждень жовтня. Саме в цей час в гуртку «Англійська мова» проводяться традиційні заходи, пов`язані з Хеллоуіном. Це свято активно розповсюджується в нашій країні в останні декілька років, хоча більшість людей не дуже поглиблюються в його історію. Але юні вихованці нашого клубу добре знають, що Хеллоуін має довге та цікаве минуле. Назва свята - скорочення від All Hallow Even, що в перекладі означає "переддень усіх святих", проте рідко хто вже називає свято повним ім'ям. Прийнято вважати, що коренями Хеллоуін йде до часів кельтів в Ірландії, де спочатку його називали Самайн. Свято асоціювалося зі збором врожаю і святкувалося язичниками. У Самайн кельти святкували настання Нового року і прихід зими, також цього дня було прийнято поминати померлих і приносити жертви. Древні мешканці Британських островів вірили, що цього дня душі померлих в минулому році повертаються у світ живих, щоб знайти собі нове тіло. Щоб захистити себе від зустрічей з мешканцями потойбічного світу, люди розводили вогнища, носили захисні амулети, намазували обличчя сажею і приносили жертви. З поширенням християнства на Британських островах язичницькі свята і обряди були заборонені, а Папа Римський наказав вважати цей день Днем Усіх Святих. Але традиції святкування Самайну не забулися. У 19 столітті європейські переселенці привезли в Америку, а в 20-му він почав поширюватися і в інших країнах. Найпоширеніша забава Хеллоуіну - trick - or - treating – жарти або пригощання. Діти надівають різні костюми і ходять до сусідів, "trick - or - treating", після чого отримують солодощі. Діти просто обожнюють це свято. у своєму сучасному варіанті свято прийшло до нас з Америки. Американці ушляхетнили його, зробили причиною жовтневих веселощів мільйонів людей.

Тому в групах гуртка «Англійська мова» КДЮТ «Зоряний» були проведені цікаві навчально-розважальні заходи до Хеллоуіну-2017. Їх основні завдання – реалізація країнознавчого підходу у навчанні, посилення мотивації до вивчення іноземної мови, підвищення рівня інформованості про традиції та звичаї країн, мову яких вивчають діти, залучення вихованців до творчої діяльності, виховання толерантного ставлення до інших культур. Готуючись до Хеллоуіну хлопці та дівчата прикрашали кабінет, майстрували тематичні костюми, вивчали пісні та вірші. Також бажаючі взяли участь у традиційному конкурсі малюнків, в якому перше місце та приз одержала Поліна Юрченко. Роботу дівчинки високо оцінило компетентне журі (керівники гуртків Клубу) за відповідність тематиці, оригінальність ідеї та майстерність виконання. Проведена в групах бесіда про історію виникнення свята та традиції святкування Хеллоуіну в англомовних країнах завершилася палкою дискусією про різне ставлення до Хеллоуіну в сучасному українському суспільстві. Діти подивилися мультфільм за мотивами серії відомих англійських оповідань “Winnie the Witch” by Korky Paul and Valerie Thomas. Після цього змагалися дві команди мовознавців. Вони відповідали на питання вікторини на краще знання сюжету, виконували творчі завдання та грали в рухливі ігри – «Обережно, голова!», «Око відьми», «Мисливці на привидів», «Мумія повертається». Більшість вихованців були в незвичайному одязі – в костюмах, масках, пов`язаних з тематикою свята. Всі образи учасників порадували (а деякі навіть здивували) яскравими ідеями, творчими знахідками та креативним ставленням. Тому не дивно, що після конкурсів та традиційного англійського чаювання розпочалася захоплююча «фотосесія»!

ABC-landСо 2-го по 15-е июня 2015 г. на базе КДЮТ «Звездный» работал языковой лагерь дневного пребывания «ABC-land», целью организации которого было проведение серии занятий и тренингов для развития и стимулирования интереса детей к изучению английского языка, поддержка одаренных детей и реализация принципа национальной программы предоставления равного доступа к качественному образованию воспитанников клуба. Основными задачами работы языкового лагеря дневного пребывания «ABC-land» были:

  • расширить возможности воспитанников в языковой практике на английском языке;
  • сформировать обоснованную мотивацию к изучению английского языка;
  • подготовить ребят к умелому практическому применению английского языка в типичных ситуациях речи;
  • удовлетворять моральные и интеллектуальные потребности воспитанников, развивать их умственные и творческие способности в искусстве, танцах, актерской игре, пении.

Языковой лагерь дневного пребывания был сформирован из учащихся 4-5 классов школ №7 и №13. Было организовано 2 отряда по 10 воспитанников. Занятия проводились в интересной организационной форме и были направлены как на повторение изученного, так и на усвоение новых знаний, не предусмотренных школьной программой. Параллельно велась активная работа по нравственному, эстетическому, экологическому, физическому воспитcанию, формированию здорового образа жизни.

12 июня на базе ООШ № 5 был проведен городской фестиваль языковых лагерей, на котором команда лагеря «ABC-land» клуба «Звездный» представила своё выступление-презентацию и была отмечена дипломом лауреата фестиваля.

Фотогалерея

На занятиях кружка «Английский язык» всегда есть место отдыху и общению. Чтобы отвлечься от правил чтения и письма, от неправильных глаголов, мы устраиваем различные состязания и конкурсы. Например, турнир по собиранию паззлов!

Английский язык Английский язык
Английский язык
Английский язык Английский язык

На туманном Альбионе, а проще говоря – в Великобритании, никак не обойтись без традиционного чая. А на наших чаепитиях воспитанники кружка «Английский язык» узнают многое об обычаях, этикете, культуре англоязычных стран.

Английский язык Английский язык

Шевченківське слово – мовами світу

 

Шевченківське слово - мовами світуУ 2014 році Україна і світова спільнота відзначє 200 - річчя від дня народження видатного сина українського народу - Тараса Григоровича Шевченка. Тож, з нагоди святкування цієї дати у рамках проекта «Натхненні Кобзарем» вихованці гуртків «Англійська мова» та «Культура мови та спілкування» КДЮТ «Зоряний» підготовили інформаційну стінівку, в якій трьома мовами – українською, англійською та російською – описали життєвий та творчий шлях великого поета, письменника та громадянина нашої країни.

Моніторинг друкованих та Інтернет-джерел, пошук інформації, тобто вся теоретична підбірка біографічних матеріалів до виконання гурткового проекту «ШЕВЧЕНКІВСЬКЕ СЛОВО – МОВАМИ СВІТУ» здійснювались вихованцями гуртка Виборновою Тетяною, Бурул Ясамін, Ляш Вікторією, Повх Вікторією.

Практичний етап виготовлення стіннівки здійснювали Кравцова Дарина та Сапроненко Анастасія. Дизайн та оформлення – результат творчості дівчат. По закінченню роботи над проектом інформаційну стіннівку було вивішено для ознайомлення всіма гуртківцями нашого клубу.

Шевченківське слово - мовами світу

Свято наближаєтьсяСВЯТО НАБЛИЖАЄТЬСЯ!

 
То наближається казкове свято,
Нового року світла йде пора.
До нього всі готуються завзято,
Тому роботи в кожного – гора!

 

На протязі грудня місяця 2013 року вихованці гуртків «Англійська мова» та «Культура мови та спілкування» КДЮТ «Зоряний» брали активну участь у підготовці та проведенні загальноклубних та внутрішньогурткових заходів новорічно-різдвяного циклу.

Свято наближаєтьсяГуртківці із захопленням прикрашали кабінет, у якому проводяться заняття, щоб створити чарівний передсвятковий настрій. При чому багато з новорічних прикрас вони створили власноруч. Так у гуртку запрацювала «Майстерня Діда Мороза», де вихованці виготовили яскраві «сніжинки».

А молодші дітлахи зробили гірлянду для ялинки, яка засяяла вогниками 18 грудня у фойє КДЮТ «Зоряний».

Свято наближаєтьсяУ своєму виробі вони підкреслили тематику гуртка «Англійська мова», тому на святковій ялинці красується гірлянда з літер англійської абетки.

А також вихованці гуртка «Англійська мова» із нетерпінням чекали на Святого Миколая, у ролі якого 19 грудня 2013 року виступав депутат міськради ВолодимирПетрович Безверхий.

 
Створіть же диво ви самі для себе
Й прилине чарівник з ясних доріг,
Й засяє світла зірка серед неба.
Тоді вже й казка прийде на поріг!

 

Новогоднее чаепитие30 декабря 2013 года на кружке "Культура речи и общения" состоялось праздничное новогоднее чаепитие. Воспитанники кружка и руководитель попрощались со старым годом, пообещав увидеться в Новом и провести его так же плодотворно и весело.
Новогоднее чаепитиеНовогоднее чаепитие
Новогоднее чаепитиеНовогоднее чаепитие
Новогоднее чаепитие

Зоряні талантиУчасть вихованців гуртків «англійська мова» та «культура мови та спілкування» У презентаційному загальноклубному проекті «зоряні таланти».

Презентацію гуртків мовознавчого направлення вихованці та керівник гуртків вирішили представити у вигляді гумористичного дефіле. Окрім безпосереднього вивчення предметів та поглиблення знань з лінгвістичних дисциплін, діти, які займаються у КДЮТ «Зоряний», мають змогу розвивати акторські здібності, вміння спілкуватися та отримувати задоволення від власної творчості.

Зоряні талантиЦикл презентаційно-виховних заходів проводився переважно для учнів середнього шкільного віку найближчих шкіл. Саме тому у виступі гуртків «Англійська мова» та «Культура мови та спілкування» брали участь вихованці одного віку із глядачами.

Блискуче та невимушено пройшли імпровізованим «подіумом» учні ЗОШ № 7 Богатирьова Марія, Савельєва Ганна, Зінченко Оксана, Євдокимов Денис, Коротченко Ганна. Не менш цікавим виявився виступ дівчат-«моделей» від ЗОШ № 13 Бурул Ясамін, Сапроненко Анастасії, Повх Вікторії, Кравцової Дарини та Ляш Вікторії.

Наприкінці виступу, після останнього виходу «моделей», кожен глядач міг взяти участь у кумедному конкурсі, в якому знання літер англійської абетки було недостатньо! Кожна пара конкурсантів під оплески та підказки однокласників була повинна показати певну англійську літеру за допомогою рук, ніг або взагалі всім тілом.

Зоряні таланти

HAPPY HALLOWEEN !!!

1 ноября каждого года в англоязычных странах происходит необычное веселье. каждый народ добавляет и гордится собственными традициями и обрядами, проводимыми в эту ночь. Наибольший размах празднования Хэллоуина наблюдается в США и Канаде – там он наиболее популярен. Тем не менее, праздник считается до сих пор неофициальным. Но он настолько сроднился с американской культурой, что сложно представить себе последнюю октябрьскую ночь без костюмов и гуляний. В Украине популярность Хэллоуина набирает все больше оборотов, устраиваются вечеринки и парады 30 октября и 1 ноября, проводятся акции и карнавалы.

В КДЮТ «Звёздный» воспитанники кружка «Английский язык» приняли активное участие в праздновании традиционного для англоязычных стран – Хэллоуина. Ребята узнали об истории праздника, приготовили костюмы, организовали конкурсы, чтобы в преддверии глубокой дождливой осени хорошо провести время и отогнать от себя плохое настроение. HAPPY HALLOWEEN
ЗНАМЕНИТЫЙ ФОНАРИК ИЗ ТЫКВЫ: JACK-O-LANTERNS HAPPY HALLOWEEN
ТРАДИЦИОННАЯ ПЕСНЯ – TRICK OR TREAT HAPPY HALLOWEEN