1. До КДЮТ «Зоряний» зараховуються діти та підлітки віком від 3 до 20 років за письмовою заявою батьків або уповноважених осіб.
  2. Для зарахування вихованців до хореографічних гуртків потрібна довідка медичного закладу про відсутність у них протипоказань для занять у зазначених гуртках. 
  3. Навчальний рік в КДЮТ «Зоряний» починається 1 вересня. Комплектування гуртків здійснюється в період з 1 до 15 вересня. Прийом вихованців до закладу може здійснюватися протягом навчального року (залежно від комплектування груп) за бажанням вихованців і за згодою батьків або осіб, які їх замінюють. Чисельний склад гуртків, груп встановлюється згідно з нормативами їх наповнюваності.
  4. Освітній процес здійснюється диференційовано (відповідно до індивідуальних можливостей, інтересів, нахилів, здібностей вихованців з урахуванням їхнього віку, психофізичних особливостей, стану здоров'я) з використанням різних організаційних форм роботи.
  5. В літній період (з 1 червня до 31 серпня) заклад працює за окремим планом, затвердженим директором. 
  6. Відповідно до статті 17 Закону України «Про позашкільну освіту» тривалість занять визначається навчальними планами і програмами з урахуванням психофізичного розвитку та допустимого навантаження для різних вікових категорій і становить для вихованців: віком від 5 до 6 років–30 хвилин, віком від 6 до 7 років–35 хвилин, інших–45 хвилин. 

 Якщо Вам зручно бланк заяви можливо завантажити, роздрукувати і заповнити вдома.

Бланк заяви для завантаження