2016 рік

Участь в освітньо-виховному проекті «Літні мовні табори - 2016»

Участь в педагогічній конференції «Національно - патріотичне виховання в закладах освіти м. Бердянська: досвід та перспективи» (2016р.)

Участь в обласному off-line семінарі «Методичний сервіс як ресурс для задоволення освітніх потреб педагогів позашкільних навчальних закладів в умовах відкритої освіти» взяли участь директор КДЮТ «Зоряний» Дрянєва С. О. та заступник директора з НВР Олексенко Д. М. з презентацією досвіду організації роботи методичного об’єднання у формі практичного педагогічного клубу «Зоряний пошук» (2016р.)

Участь у ІІ Міжнародній науково-практичній конференції «Неперервна освіта нового сторіччя: досягнення та перспективи» - стаття Олексенко Д. М. «Позашкільна освіта дітей дошкільного та молодшого шкільного віку: не все так просто» (2016р.)

 

2017-2018 навчальний рік

Участь Дрянєвої С.О. 10-12 жовтня 2017 р. у Всеукраїнському семінарі-практикумі директорів державних позашкільних навчальних закладів "Патріотизм та національна свідомість-ознака сучасної учнівської молоді" (м. Луцьк)

Участь Пастуха Є.В. 8-9 листопада 2017 р. у Всеукраїнському семінарі-практикумі для голів обласних методичних об’єднань гуртків авіа-, авто-, ракето-, судномодельного напрямків та картингу (м. Київ)

Участь Пастуха Є.В. 22 березня 2018 р. у обласному семінарі "Формування в учнів стійкого інтересу до технічної творчості в гуртках спортивно-технічного профілю" на базі КЗ "ЗОЦ НТТУМ "Грані" ЗОР (м. Запоріжжя)

Участь Дрянєвої С.О. 29.03.2018 р. в семінарі-презентації "ОРГАНІЗАЦІЯ ВЗАЄМОДІЇ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ МІСТА В РОЗВИТКУ СЕРЕДОВИЩА STEM" з досвідом "Організація взаємодії КДЮТ "Зоряний" з закладами-партнерами Бердянського освітнього округу № 1 щодо розвитку STEM-освіти"

 

2018-2019 навчальний рік

Участь Пастуха Євгена Володимировича 6-7 листопада 2018 р.у Всеукраїнському семінарі-практукумі для голів обласних методичних об`єднань гуртків авіа-, ракето-, судномодельного, радіоспортивного напрямків та картингу (м. Київ)

Участь педагогічних працівників закладу Дрянєвої С.О., Пастух Є.В., Шерстюк М.Л., Філатової О.Ю.в міському методичному об'єднанні керівників гуртків НТН ЗПО "Формування стійкого інтересу у вихованців до науково-технічної творчості враховуючи вимоги сучасності" (10 січня 2019 р.)

Участь Філатової О.Ю. 14 березня 2019 р. у Обласному семінарі «Сучасні підходи до використання інформаційно-комунікаційних технологій у позашкільній освіті» базі КЗ "ЗОЦ НТТУМ "Грані" ЗОР (м. Запоріжжя)

 

2019-2020 навчальний рік

Участь Гончарової С.П 10-11 жовтня 2019 р. у Обласному семінарі-практикумі «Діалог актуальних дискурсів хореографічної освіти: теорія, методика, практика» (м. Бердянськ)

Участь Дрянєвої С.О. 21 листопада 2020 р. у обласному семінарі-практикумі DEEP DIVE «Забезпечення якості освіти закладу позашкільної освіти: досвід та перспективи» (м. Запоріжжя)