ТерешинаКерівник: Шварьова Тетяна Миколаївна

 

Дизайн одягу – це справжнє мистецтво, що має багатовікову історію та багаті традиції. Навчання дизайну одягу в усі часи було і залишається суспільно важливим і складним процесом, пов’язаним з підготовкою підростаючого покоління до життя і праці.

Крім того, заняття в гуртку «Дизайн одягу» відіграє важливу роль у формуванні знань, умінь, моральних якостей, що в сукупності закладають фундамент свідомого вибору майбутньої професії.

Під час навчання у гуртку у вихованців формуються знання про особливості та вимоги до професії дизайнера та стійкий інтерес до неї; гуртківці оволодівають елементарними вміннями та навичками з конструювання, моделювання, підбору матеріалів для виготовлення виробу; формуються навички проектно-технологічної діяльності та вміння презентувати власні розробки.

Напрямок «Дизайн одягу» бере початок з роботи гуртка «Виготовлення декоративних квітів з тканини», бо штучні квіти використовувались як елементи сценічного декору, так і аксесуари до одягу. Для розробки та виготовлення костюмів для загально клубних масових заходів гурток «Дизайн одягу» плідно співпрацює з гуртком «Юний дизайнер».