Історія

 

Внешний вид КЮТВсе починалося з вересня 1980 року – за ініціативою адміністрації і профспілкового комітету заводу «Азовкабель» у місті Бердянську на селищі АКЗ для дітей працівників заводу був створений «Клуб юних техніків», але він зібрав дітей з усього мікрорайону. Розташовувався клуб в напівпідвальному приміщенні. Тоді працювало всього 7 гуртків технічного напряму: ракетомоделювання, технічне моделювання, авіамоделювання, судомоделювання, радіотехнічний, радіотелеграфічний, автоматика та телемеханіка, а також фотогурток. Директором клубу в той час був ветеран ВВВ, підполковник запасу Смердов Іван Опанасович.

Багато педагогів прийшли в стіни клубу юних техніків зовсім молодими,
і, пропрацювавши в них довгі роки, звідси ж виходили на пенсію.

 

Пиперкова Людмила АлександровнаСмердов Иван Афанасьевич Одна з них - Любов Сергіївна Зіневич. Є й інші - ті, хто відвідував заняття гуртків з дитячих років, потім поверталися в рідний клуб, але вже в якості керівника того чи іншого гуртка. Серед них - Вікторія Мочалова, Сергій Поскрьобишев, Євген Пастух та ін.

З 1992 року директором клубу стає Людмила Олександрівна Піперкова. З її приходом клуб юних техніків стає центром дитячої творчості. Серед заліза почали проростати квіти художнього промислу - з'явилися нові напрямки роботи: аплікація з соломки, макраме, пір'яна аплікація, об'ємне ліплення, м'яка іграшка, гончарство, комп'ютерний клас). Кількість гуртків зросла з 7 до 13. Клуб виріс і в 1999 році переїхав у нове світле приміщення, відремонтоване заводом «Азовкабель» та розташоване за адресою Мелітопольське шосе, 110/27А.

Дрянева Светлана Александровна

 

Третє десятиліття ознаменувалося творчим зростанням і розквітом клубу. По-перше, клуб дитячої та юнацької творчості придбав назву "Зоряний"; по-друге, число напрямків гурткової роботи збільшилася до 20 (кожна дитина мала змогу знайти заняття до душі!); по-третє, майстерність педагогів і вихованців клубу зросла настільки, що це дозволило їм регулярно займати призові місця в міських, обласних та всеукраїнських конкурсах з різних видів творчості.

З нового 2014 - 2015 навчального року директором закладу стає Світлана Олександрівна Дрянєва, мережа гуртків у клубі розростається до 25 напрямків, а зіркова сім'я стає ще більше, дружніше й успішніше.

Оновлюється та удосконалюється матеріально-технічна база «Зоряного». Наприкінці 2014 року відбулося урочисте відкриття танцювального класу. Ця подія була давньою мрією основних замовників освітніх послуг клубу – маленьких вихованців та їх батьків. Здійснити заповітне бажання допоміг народний депутат України Олександр Пономарьов. Відповідне оснащення – спеціальна підлога, дзеркала, станки –допоможуть гуртківцям розвивати хореографічні та артистичні здібності у належних умовах.

Дружний викладацький колектив клубу дитячої та юнацької творчості "Зоряний" із задоволенням поділиться з усіма бажаючими секретами майстерності і частинкою своєї душі!

 

 

Коллектив КДЮТ Звёздный