Внешний вид КЮТВсе починалося з вересня 1980 року – за ініціативою адміністрації і профспілкового комітету заводу «Азовкабель» у місті Бердянську на селищі АКЗ для дітей працівників заводу був створений «Клуб юних техніків», але він зібрав дітей з усього мікрорайону. Розташовувався клуб в напівпідвальному приміщенні. Тоді працювало всього 7 гуртків технічного напряму: ракетомоделювання, технічне моделювання, авіамоделювання, судомоделювання, радіотехнічний, радіотелеграфічний, автоматика та телемеханіка, а також фотогурток. Директором клубу в той час був ветеран ВВВ, підполковник запасу Смердов Іван Опанасович.

Багато педагогів прийшли в стіни клубу юних техніків зовсім молодими,
і, пропрацювавши в них довгі роки, звідси ж виходили на пенсію.

Пиперкова Людмила АлександровнаСмердов Иван Афанасьевич Одна з них - Любов Сергіївна Зіневич. Є й інші - ті, хто відвідував заняття гуртків з дитячих років, потім поверталися в рідний клуб, але вже в якості керівника того чи іншого гуртка. Серед них - Вікторія Мочалова, Сергій Поскрьобишев, Євген Пастух та ін.

З 1992 року директором клубу стає Людмила Олександрівна Піперкова. З її приходом клуб юних техніків стає центром дитячої творчості. Серед заліза почали проростати квіти художнього промислу - з'явилися нові напрямки роботи: аплікація з соломки, макраме, пір'яна аплікація, об'ємне ліплення, м'яка іграшка, гончарство, комп'ютерний клас). Кількість гуртків зросла з 7 до 13. Клуб виріс і в 1999 році переїхав у нове світле приміщення, відремонтоване заводом «Азовкабель» та розташоване за адресою Мелітопольське шосе, 110/27А.

Дрянева Светлана Александровна

Третє десятиліття ознаменувалося творчим зростанням і розквітом клубу. По-перше, клуб дитячої та юнацької творчості придбав назву "Зоряний"; по-друге, число напрямків гурткової роботи збільшилася до 20 (кожна дитина мала змогу знайти заняття до душі!); по-третє, майстерність педагогів і вихованців клубу зросла настільки, що це дозволило їм регулярно займати призові місця в міських, обласних та всеукраїнських конкурсах з різних видів творчості.

З нового 2014 - 2015 навчального року директором закладу стає Світлана Олександрівна Дрянєва, мережа гуртків у клубі розростається до 25 напрямків, а зіркова сім'я стає ще більше, дружніше й успішніше.

Оновлюється та удосконалюється матеріально-технічна база «Зоряного». Наприкінці 2014 року відбулося урочисте відкриття танцювального класу. Ця подія була давньою мрією основних замовників освітніх послуг клубу – маленьких вихованців та їх батьків. Здійснити заповітне бажання допоміг народний депутат України Олександр Пономарьов. Відповідне оснащення – спеціальна підлога, дзеркала, станки –допоможуть гуртківцям розвивати хореографічні та артистичні здібності у належних умовах.

2 листопада 2018 р. в рамках святкування 100 років позашкільної освіти України на сцені МПК ім. Шевченка відбувся урочистий концерт «Там, де збуваються мрії». Цього дня вихованці позашкільних закладів Бердянська влаштували для містян справжнє свято дитинства. Під час заходу, глядачі могли пригадати історію створення позашкільних закладів Бердянська, вихованці яких сьогодні прославляють наше місто по всій країні. Колективи міста зробили свято масштабним та яскравим. У залі були й ті, хто віддав роботі у позашкільних закладах міста більшу частину життя. Почесних педагогів урочисто привітали на сцені. Серед них і працівники КДЮТ «Зоряний» різних років: Піперкова Людмила Олександрівна, Калібабчук Олена Володимирівна, Ганчева Людмила Василівна, Рябуха Тетяна Григорівна, Зінкевич Любов Сергіївна, Романов Володимир Олександрович, Кунчева Раїса Володимирівна.

2020 рік для КДЮТ «Зоряний» став роком оновлення. В березні в закладі в повному обсязі замінено старі дерев’яні вікна на пластикові. Шляхом знесення стінної перегородки з двох менших кабінетів створено один просторий кабінет для вихованців дошкільного та молодшого шкільного віку. А в серпні здійснено ремонт туалету - проведено повне переоблаштування санвузлу. Тепер 3 туалетні кімнати, сучасні та окремі, для вихованців та персоналу.