Галерея творчих досягнень з 1 вересня 2015 р.

Іванова Вікторія

переможець обласного та всеукраїнського етапів виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!» (2015) (керівник Шерстюк М. Л.)

Іванова Єлизавета

переможець Обласного (заочного) гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (2016) (керівник Шерстюк М. Л.)

Ільченко Кирило

переможець Обласного конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!» (2016), переможець Обласного конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна» (2016) (керівник Шерстюк М. Л.)

Бойко Ганна

дипломант ІІ ступеню Обласної виставки-конкурсу робіт гуртківців початкового технічного моделювання (2016) (керівник Шерстюк М. Л.)

Савон Станіслав

переможець Обласної виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (2016); дипломант ІІ ступеню Обласного (заочного) гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (2016) (керівник Пастух Є. В.)

Сухініна Валерія

переможець Обласної виставки-конкурсу робіт гуртківців початкового технічного моделювання (2016) (керівник Алексеєнко І. В.)

Німа Вікторія

переможець Обласного (заочного) гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (2016) (керівник Алексеєнко І. В.)

Маслова Єлизавета

переможець Обласної виставки-конкурсу робіт гуртківців початкового технічного моделювання (2016); дипломант ІІІ ступеню Обласного конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!» (2016) (керівник Терешина О. В.)

Бикова Аліса

переможець Обласної виставки-конкурсу робіт гуртківців початкового технічного моделювання (2016) (керівник Терешина О. В.)

Філатова Аліса

дипломант ІІІ ступеню Обласного (заочного) гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (2016), дипломант ІІ ступеню Обласного конкурсу образотворчого мистецтва «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!» (2016), переможець ІІ Всеукраїнського фестивалю скрайбінг-роликів «Покоління мобільного Інтернету» (2016) (керівник Терешина О. В.)

Лях Влада

дипломант ІІІ ступеню Обласного (заочного) гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (2016) (керівник Терешина О. В.)

Орел Катерина

переможець Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос країни» (2016), дипломант ІІІ ступеню Обласного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Україна – це ми!» (2016), переможець Обласного конкурсу творчості міжнаціональних культур «Зоряниця» (2016) (керівник Томасова О. О.); переможець Обласного конкурсу образотворчого мистецтва «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!» (2016), дипломант ІІІ ступеню Обласного конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна» (2016) (керівник Клименко О. О.)

Дрянєва Маріанна

переможець Обласного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Подаруй мені казку» (2015) (керівник Клименко О. О.); переможець Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос країни» (2016), дипломант ІІІ ступеню Обласного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Україна – це ми!» (2016), переможець Обласного конкурсу творчості міжнаціональних культур «Зоряниця» (2016) (керівник Томасова О. О.)

Онищук Олександра

переможець Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос країни» (2016), дипломант ІІІ ступеню Обласного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Україна – це ми!» (2016), переможець Обласного конкурсу творчості міжнаціональних культур «Зоряниця» (2016) (керівник Томасова О. О.) ; переможець Обласного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Подаруй мені казку» (2015), дипломант ІІІ ступеню Обласного (заочного) гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (2016), переможець Обласного конкурсу «Шляхами мужності славетних козаків» (2016) (керівник Клименко О. О.)

Мірошниченко Уляна

переможець Всеукраїнської музичної олімпіади «Голос країни» (2016), дипломант І ступеню Обласного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Україна – це ми!» (2016), переможець Обласного конкурсу творчості міжнаціональних культур «Зоряниця» (2016) (керівник Томасова О. О.)

Беспалько Аліна

переможець Обласного конкурсу вокального мистецтва «Зіркове сяйво» (2015), дипломант І ступеню Обласного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні «Україна – це ми!» (2016) (керівник Томасова О. О.)

Кузькін Геннадій

дипломант ІІІ ступеню Обласного конкурсу повітряних зміїв «Мирне небо Запоріжжя» серед учнівської молоді (2016) (керівник Пастух Є. В.)

Шатов Михайло

переможець в двох номінаціях Обласного конкурсу повітряних зміїв «Мирне небо Запоріжжя» серед учнівської молоді (2016); дипломант ІІ ступеню Обласного (заочного) гуманітарного конкурсу «Космічні фантазії» (2016); дипломант ІІ ступеню Обласної виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (2016) (керівник Пастух Є. В.)

Савон Андрій

дипломант ІІ ступеню Обласного конкурсу повітряних зміїв «Мирне небо Запоріжжя» серед учнівської молоді (2016); (керівник Пастух Є. В.)

Романенко Андрій

переможець Обласної виставки-конкурсу технічної творчості учнівської молоді «Наш пошук і творчість – тобі, Україно!» (2016) (керівник Пастух Є. В.)

Пічугін Михайло

дипломант І та ІІ ступеню Обласного конкурсу повітряних зміїв «Мирне небо Запоріжжя» серед учнівської молоді (2016); (керівник Пастух Є. В.)

Ханганов Микита

переможець Обласного конкурсу повітряних зміїв «Мирне небо Запоріжжя» серед учнівської молоді (2016); (керівник Пастух Є. В.)

Ніколаєнко Ксенія

переможець Обласного конкурсу малюнків, плакатів і фотографій «Дружать діти на планеті» (2015), переможець Обласного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Подаруй мені казку» (2016) (керівник Клименко О. О.)

Кравченко Дар’я

переможець Обласного конкурсу малюнків, плакатів і фотографій «Дружать діти на планеті» (2015) (керівник Клименко О. О.); переможець Обласного конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна» (2016) (керівник Шерстюк М. Л.)

Жалковський Данило

дипломант ІІІ ступеню Обласного конкурсу повітряних зміїв «Мирне небо Запоріжжя» серед учнівської молоді (2016) (керівник Пастух Є. В.)

Картамишева Ольга

дипломант ІІІ ступеню Обласного конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край!» (2016) (керівник Терешина О. В.)

Олексенко Людмила

дипломант ІІ ступеню Обласної виставки-конкурсу робіт гуртківців початкового технічного моделювання (2016) (керівник Клименко О. О.)

Манзюк Михайло

дипломант ІІ ступеню Обласної виставки-конкурсу робіт гуртківців початкового технічного моделювання (2016) (керівник Клименко О. О.)

Висоцька Олександра

дипломант ІІ ступеню Обласного конкурсу образотворчого мистецтва «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!» (2016) (керівник Шерстюк М. Л.)

Кириченко Аделіна

дипломант ІІ ступеню Обласного конкурсу образотворчого мистецтва «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!» (2016) (керівник Шерстюк М. Л.)

Хиценко Анастасія

переможець Обласного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Подаруй мені казку» (2016), переможець Обласного конкурсу-виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна» (2016) (керівник Шерстюк М. Л.)

Єриванова Христина

переможець Обласного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Подаруй мені казку» (2016) (керівник Шерстюк М. Л.)

Титова Дар’я

переможець Обласного конкурсу творчості міжнаціональних культур «Зоряниця» (2016) (керівник Томасова О. О.)

Засипко Вікторія

дипломант ІІІ ступеню Обласного конкурсу малюнків «Шляхами мужності славетних козаків» (2016) (керівник Терешина О. В.)

Риженкова Вероніка

дипломант ІІ ступеню Обласного фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчості «Подаруй мені казку» (2016) (керівник Алексеєнко І. В.)

Іванова Ірина

дипломант ІІ ступеню Обласного конкурсу образотворчого мистецтва «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!» (2016) (керівник Клименко О.О.)

Поскрьобишева Світлана

дипломант ІІ ступеню Обласного конкурсу образотворчого мистецтва «Незалежна і єдина будь навіки, Україно!» (2016) (керівник Клименко О.О.)