ПЕРЕМОЖЦІ 2018-2019 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

Вокальний ансамбль "Зоряний"

Переможець Всеукраїнського фестивалю "На крилах гармонії" І місце; І місце в обласному фестивалі-конкурсі патріотичної пісні "Україна - це ми" диплом І ступеня; ІІІ місце у регіональному вокальному турі обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування " Спадщина" ( гурток "Вокал", керівник Томасова О.О.);

 

Ложкін Олексій

Переможець Обласного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні та поезії "Україна - це ми!" дипломант І ступеню;   ІІ місце у Все українському фестивалі "На крилах гармонії" (гурток "Вокальний ансамбль "Зоряний", керівник Томасова О.О.)

Савон Станіслав

І, ІІ місце у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з повітряних зміїв; І, ІІ місце у обласному фестивалі-конкурсі повітряних зміїв «Мирне небо Запоріжжя» ( гурток "Конструювання повітряних зміїв", керівник Пастух Є.В.)

Маслова Єлизавета

ІІ місце у Фестивалі "Розумні діти"; ІІ місце в Обласній виставці-конкурсі дитячого малюнка «Шляхами мужності славетних козаків» ( гурток "Моделювання іграшок-сувенірів", керівник Терешина О.В.)

Дрянєва Маріанна

 І місце в  Обласному конкурсі міжнаціональних меншин "Зоряниця"; ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі "На крилах гармонії" (гурток "Вокальний ансамбль "Зоряний", керівник Томасова О.О.)" І місце у регіональному вокальному турі обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування " Спадщина" ( гурток "Вокальний ансамбль "Зоряний", керівник Томасова О.О.); ІІ місце у фіналі обласного конкурсу патріотичного спрямування "Спадщина"

Мірошниченко Уляна

І місце в Обласному фестивалі міжнаціональних культур "Зоряниця"; ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі "На крилах гармонії" (гурток "Вокальний ансамбль "Зоряний", керівник Томасова О.О.)

Беспалько Аліна

Переможець Обласного фестивалю-конкурсу патріотичної пісні та поезії "Україна - це ми!" дипломант І ступеню;  ІІІ місце у Все українському фестивалі "На крилах гармонії"  (гурток "Вокальний ансамбль "Зоряний"керівник Томасова О. О.)

Шатов Михайло

І, ІІ місце  у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з повітряних зміїв; І, ІІІ місце  у обласному фестивалі-конкурсі повітряних зміїв «Мирне небо Запоріжжя» ( гурток "Конструювання повітряних зміїв", керівник Пастух Є.В.)

Савон Андрій

І, ІІІ місце у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з повітряних зміїв; І місце у обласному фестивалі-конкурсі повітряних зміїв «Мирне небо Запоріжжя»( гурток "Конструювання повітряних зміїв", керівник Пастух Є.В.); 

Пічугін Михайло

ІІ місце у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з повітряних зміїв; І місце у обласному фестивалі-конкурсі повітряних зміїв «Мирне небо Запоріжжя» ( гурток "Конструювання повітряних зміїв", керівник Пастух Є.В.)

Хиценко Анастасія

ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі "На крилах гармонії"(гурток "Вокальний ансамбль "Зоряний", керівник Томасова О.О.) , І місце в обласному конкурсі ялинкових прикрас "Моя новорічна мрія"  (гурток "Аплікація соломкою,  керівник Шерстюк М.Л.); І місце у регіональному вокальному турі обласного конкурсу творчості патріотичного спрямування " Спадщина" ( гурток "Вокал", керівник Томасова О.О.); ІІ місце у фіналі обласного конкурсу патріотичного спрямування "Спадщина" (гурток "Вокал", керівник Томасова О. О.); І місце у обласому етапі Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край", І місце у Фестивалі "Розумні діти" (гурток "Аплікація соломкою", керівник Шерстюк М. Л.); 

Пілішенко Софія

І місце у обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»; І місце в обласному конкурсі ялинкових прикрас "Моя новорічна мрія"; ІІ місце обласного фестивалю писанок «Писанковий рай» (гурток "Природа і фантазія", керівник Пастух І.В.)

Кардаш Анастасія

І місце у обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна» в рамках Всеукраїнської виставки- конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край».

Герасименко Вікторія

І місце у обласному конкурсі-виставці декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Квітуча Україна» в рамках Всеукраїнської виставки- конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» ( гурток "Природа і фантазія", керівник гуртка Пастух І. В.)

Клименко Дар'я

І місце в обласному конкурсі ялинкових прикрас "Моя новорічна мрія", І місце у Обласному етапі конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край", І місце в обласному конкурсі новорічних прикрас "Моя новорічна мрія" (гурток "Природа і фантазія", керівник Пастух І.В.)

Дмитренко Поліна

І місце в обласному конкурсі ялинкових прикрас "Моя новорічна мрія" (гурток "Образотворче мистецтво", керівник гуртка Клименко О. О.); ІІІ місце у Обласному етапі конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край", І місце обласного фестивалю писанок «Писанковий рай»; І місце у Фестивалі "Розумні діти"; І місце в Обласній виставці-конкурсі дитячого малюнка «Шляхами мужності славетних козаків»  (гурток "Образотворче мистецтво", керівник Клименко О. О.)

Німа Вікторія

І місце у Обласному етапі конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" (гурток "Моделювання іграшок-сувенірів", керівник Терешина О.В.), ІІ місце у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з повітряних зміїв ( гурток "Конструювання повітряних зміїв, керівник Пастух Є.В.)

Яковлєва Регіна

ІІ місце в Обласному етапі всеукраїнського гуманітарного конкурсу-виставки "Космічні фантазії" (гурток "Моделювання іграшок-сувенірів", керівник Терешина О.В.)

Стрюк Софія

І місце у Обласному етапі конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" ( гурток "Моделювання іграшок-сувенірів", керівник Терешина О.В.)

Писанець Варвара 

І місце у Обласному етапі конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" ( гурток "Моделювання іграшок-сувенірів", керівник Терешина О.В.)

Качур Діана

 І місце у Обласному етапі конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" (гурток "Природа і фантазія", керівник Пастух І. В.)

Шуміло Костянтин 

ІІІ місце у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з повітряних зміїв; ІІ місце у обласному фестивалі-конкурсі повітряних зміїв «Мирне небо Запоріжжя» ( гурток "Конструювання повітряних зміїв", керівник Пастух Є.В.)

Завгородній Микита

ІІ місце у обласному фестивалі-конкурсі повітряних зміїв «Мирне небо Запоріжжя» (гурток "Конструювання повітряних зміїв", керівник Пастух Є.В.)

Скидан Владислав 

ІІ місце у обласному фестивалі-конкурсі повітряних зміїв «Мирне небо Запоріжжя» (гурток "Конструювання повітряних зміїв", керівник Пастух Є.В.)

Андрієнко Богдан 

ІІ місце у обласному фестивалі-конкурсі повітряних зміїв «Мирне небо Запоріжжя» (гурток "Конструювання повітряних зміїв", керівник Пастух Є.В.)

Тимченко Іван

І місце у обласному фестивалі-конкурсі повітряних зміїв «Мирне небо Запоріжжя» (гурток "Конструювання повітряних зміїв", керівник Пастух Є.В.)

Воронін Вадим

І місце обласного фестивалю писанок «Писанковий рай» ( гурток "Образотворче мистецтво", керівник Клименко О.О.)

Бабкова Валерія

І місце обласного фестивалю писанок «Писанковий рай» ( гурток "Образотворче мистецтво", керівник Клименко О.О.)

Білявська Аліна

І місце в Обласному конкурсі новорічних прикрас "Моя новорічна мрія", І місце обласного етапу Всеукраїнського конкурсу-виставки з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва "Знай і люби свій край" (гурток "Плетіння з соломки", керівник Шерстюк М.Л.)