ШерстюкКерівник: Шерстюк Марина Леонідівна

Освітній блог керівника гуртка

 

Одним з найбільш доступних матеріалів, використовуваних в народних промислах, є соломка. Вироби з золотистої, теплої соломи радують око і зігрівають серце. Картини, виконані в техніці аплікація з соломки, завжди будуть дорогим подарунком, чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру.

  • Основні завдання гуртка:
  • навчити не тільки технології виготовлення різних видів аплікації з соломки (плоскої та об'ємної, простої і сюжетної), а й вмінню доцільно використовувати отримані знання та навички на практиці;
  • розвивати творчі здібності, уяву, просторове мислення, акуратність, посидючість, самостійність;
  • формувати естетичні почуття: почуття тону, форми, композиції; здатність оцінки та самооцінки виробів, вміння працювати в колективі;
  • виховувати любов до декоративно-прикладного мистецтва, традицій свого народу.

Наш гурток регулярно бере участь у різних виставках і конкурсах. На заняттях створюються нові роботи, які можна побачити на щорічній виставці до Дня міста.

Середній вік дітей, що займаються на гуртку – 10-12 років, але якщо є бажання, то навіть малюки можуть створити по шаблонах прекрасну аплікацію.

Матеріали виступу на обласному семінарі "Залучення дітей до процесу активного самопізнання у гуртках декоративно-прикладної творчості"

Фотогалерея