Гурток "Аплікація соломкою"

ШерстюкКерівник: Шерстюк Марина Леонідівна

 

Особистий блог керівника гуртка

 

Одним з найбільш доступних матеріалів, використовуваних в народних промислах, є соломка. Вироби з золотистої, теплої соломи радують око і зігрівають серце. Картини, виконані в техніці аплікація з соломки, завжди будуть дорогим подарунком, чудовою прикрасою будь-якого інтер'єру.

  • Основні завдання гуртка:
  • навчити не тільки технології виготовлення різних видів аплікації з соломки (плоскої та об'ємної, простої і сюжетної), а й вмінню доцільно використовувати отримані знання та навички на практиці;
  • розвивати творчі здібності, уяву, просторове мислення, акуратність, посидючість, самостійність;
  • формувати естетичні почуття: почуття тону, форми, композиції; здатність оцінки та самооцінки виробів, вміння працювати в колективі;
  • виховувати любов до декоративно-прикладного мистецтва, традицій свого народу.

Наш гурток регулярно бере участь у різних виставках і конкурсах. На заняттях створюються нові роботи, які можна побачити на щорічній виставці до Дня міста.

Середній вік дітей, що займаються на гуртку – 10-12 років, але якщо є бажання, то навіть малюки можуть створити по шаблонах прекрасну аплікацію.

 

На заняттях гуртка

Подарунки до свят робимо своїми руками
открытки

 

виступ на семінаріМатеріали виступу на обласному семінарі "Залучення дітей до процесу активного самопізнання у гуртках декоративно-прикладної творчості"